Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Nikita 07:39, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Tulipanki (mimo "opieki" nornic) śliczne zwłaszcza te białe cieszą moje oko.

jolanka napisał(a)
Magnolia, którą miałam albo przesadzić albo wysadzić bo nie chciała rosnąć.... kwitnie. Może usłyszała co planuję

Nasza Margarete też miała taką chyba peonię, która za nic kwitnąc nie chciała. Kilka lat Margarete dawała jej szansę...prosiła...groziła... a ona uparta i nic ...ani jednego kwiatka. Gdy tylko usłyszała, że Gosia idzie do niej ze szpadlem, żeby ją wykopać od razu zakwitła pięknym kwieciem.

Muszę chyba też poważnie porozmawiać z moją Alexandriną...trzy lata i tylko listki !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
jolanka 21:45, 26 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Gosiek33 napisał(a)
One piękne są jak już rozwiną swoje czuprynki

Fajne są ale krótko kwitną a później takie suche badylki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:45, 26 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
tulucy napisał(a)
Jola widzimy się w sobotę?

Pewnie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:51, 26 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
zoja napisał(a)
Ja trawnik w wybranych miejscach podlewam od jakis 2 tygodni i na szczescie tam zielony.
Gdybym miala podlac na calym podworku codziennie to bym oszalala
Gdyby nie podlewanie to pewnie tulipanami bym sie nie cieszyla bo najwyraxniej one wodolubne sa.
Tez czekam na deszcz i mam nadzieje ze weekendowa prognoza sie sprawdzi.
Pozdrawiam piatkowo!

U mnie niby samo się podlewa ale trzeba ręcznie przełączać zraszacze bo nie podłączony jeszcze sterownik. Tylko lepiej jednak ten prawdziwy deszcz z nieba
Ma padać w niedzielę ale ja już w te prognozy to przestaje wierzyć, zmienia się jak w kalejdoskopie a deszczu jak nie było tak nie ma

Przyznaję, ze pozdrowienia piątkowe zmobilizowały mńie do prawdziwej roboty pielilam pół dnia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:53, 26 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Nikita napisał(a)
Tulipanki (mimo "opieki" nornic) śliczne zwłaszcza te białe cieszą moje oko.


Nasza Margarete też miała taką chyba peonię, która za nic kwitnąc nie chciała. Kilka lat Margarete dawała jej szansę...prosiła...groziła... a ona uparta i nic ...ani jednego kwiatka. Gdy tylko usłyszała, że Gosia idzie do niej ze szpadlem, żeby ją wykopać od razu zakwitła pięknym kwieciem.

Muszę chyba też poważnie porozmawiać z moją Alexandriną...trzy lata i tylko listki !!!

Haha, coś w tym jest
Hmm, a czytałaś „Sekretne życie drzew”? Może podsłuchują

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnnaMS 21:54, 26 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Jolanko ale tulipanowo, śliczne masz cebulowe, świetny masz ogród i te drzewa za ogrodzeniem robią swoje
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Napia 22:07, 26 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Tulipany w moich ulubionych kolorach. I jakie śliczne! Tak zresztą jak magnolie i szafirki. Ogród nabiera kolorów... i tyle z tego radości także dla nas zaglądających do Twojego ogrodu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Drimeth 19:52, 27 kwi 2019


Dołączył: 28 lip 2015
Posty: 392
jolanka napisał(a)

Haha, coś w tym jest
Hmm, a czytałaś „Sekretne życie drzew”? Może podsłuchują


U mnie wybitnie grujecznik rozumie mowę Kilka zim temu przemarzł podczas przymrozków. Długo była cisza. W końcu po miesiącu robiąc obchód ogrodu mruknęłam pod nosem, że trzeba będzie wykopać. Po kilku dniach pojawiły się listki I został.
jolanka 18:09, 28 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
AnnaMS napisał(a)
Witaj Jolanko ale tulipanowo, śliczne masz cebulowe, świetny masz ogród i te drzewa za ogrodzeniem robią swoje

Witaj Aniu
Cebulowych mam zdecydowanie za mało, musiałam podzielić się z nornicami
A drzewa za ogrodzeniem, na pewno robię fajne tło ale i liści jesienia mam przez to na tony i metry sześcienne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:12, 28 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Napia napisał(a)
Tulipany w moich ulubionych kolorach. I jakie śliczne! Tak zresztą jak magnolie i szafirki. Ogród nabiera kolorów... i tyle z tego radości także dla nas zaglądających do Twojego ogrodu

Bardzo dziękuję i czekam aż mój ogród naprawdę będzie już go przypominał nie tylko z nazwy. Dałam sobie jeszcze ten rok na porządkowanie, przesadzanie i wytyczenie wszystkich rabat, oby nic nie popsuło moich planów
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies