Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:30, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
To ja jestem w znacznie lepszej sytuacji. Zeszłą noc lało, niedługo ale jednak. Dzisiaj też od 4-tej pada, kropi, mży. Zawsze coś. Ale też masa doniczek czeka. Robię inne prace, bo też w sobotę mam gości i złote gody rodziców Będzie impreza a ja mam bajzel w ogrodzie.

Zazdroszczę tego kropidła
Taka impreza to sama przyjemność i zaszczyt dla wszystkich. Życzę kolejnych jubileuszy

Ty masz bajzel?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:34, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
makadamia napisał(a)
Oj, jak dawno u Ciebie nie byłam - takie zmiany! Ogród pęcznieje w oczach.
Ty pewnie tego nie widzisz, ale tak jak pamiętam swoją wizytę - naprawdę jest duża różnica

Musisz nadrobić zaleglości
Asiu, byłaś wiosną, kiedy nic z ziemi nie chciało wyglądać, ale poza tym masz rację, różnicę zaczyna być widać, dziękuję
A żartując sobie to najbardziej widać ilości doniczek, które czekają na wsadzenie do ziemi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:39, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agania napisał(a)
O odwiedzinki miałaś super, ogród z pewnością się spodobał, czekam na więcej zdjeć u Ciebie, u Danusi każdy może przeżyć szok cudu ogrodowego

To już ostatnie podrygi tego upału, a może spadnie deszczyk...dasz radę przyjąć kolejnych gości
pozdrawiam

Oj tak, szok można przeżyć oglądając u Danusi nasadzenia, rozmach, kolory ufff, niesamowite wrażenia
Po takiej wizycie powinien być zakaz odwiedzania np mojego ogrodu bo porównania nie istnieją

Czekam na chociaż trochę deszczu, wszystko usycha, nic się nie chce robić
Przynajmniej goście dają troche radości
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:41, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Krys napisał(a)
Jolu mnie również było bardzo miło Cię poznać i odniosłam podobne wrażeni,może to dlatego ,że jesteśmy ogrodniczkami
Patrząc na Twój ogród widzę duże podobieństwo powstawania mojego ogrodu ( no oprócz wielkości ha ha). Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia ogrodu,super popołudnie i pyszny poczęstunek,pozdrawiam

Buziaki, Krysiu, ogrodomania to taki cudowny wynalazek, poznaje się tyle wspaniałych osób

Baaardzo dziękuję za przepiękną dekorację wejścia domu, pasuje niesamowicie, jakby tu była od zawsze
Małgosiu, Magdo, Krysiu, Mariolu i Beatko




____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:03, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Trochę kolorów na zakończenie wakacji

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:16, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Bardzo wolno wgrywają się dziś zdjęcia. Nie wiem ile zdołam dzisiaj pokazać.

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:32, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgorzata_s... 21:38, 01 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jola ale cudne fotki wstawiłaś Nie widać suszy,nawet trawnik w tle zielony.
Ja dopiero wakacje zaczynam w weekend, jadę w okolice Kampinosu. Daleko od Ciebie to może do tej pomocy wpadnę?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jolanka 21:42, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:53, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jola ale cudne fotki wstawiłaś Nie widać suszy,nawet trawnik w tle zielony.
Ja dopiero wakacje zaczynam w weekend, jadę w okolice Kampinosu. Daleko od Ciebie to może do tej pomocy wpadnę?

Dziękuję
Wysłałam priv
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies