Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:04, 27 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
W sobotę byłam razem z Iwonką, Kasia, Małgosią w ogrodzie Danusi. Dziewczyny pokazały już swoje relacje u siebie i na wątku Danusi. Ja robiłam zdjęcia tylko telefonem, więc nie mam za bardzo co pokazywać, ich jakość jest nieporównywalna do tych, które one pokazały.
W każdym razie, wrażenia wspaniałe, rośliny, które nie zauważyły, ze jest susza, rabaty komponowane mistrzowsko, przestrzeń, światło, kolory.
Ufff, marzenie ....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:51, 29 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zdjęć nie wgrałam, nie mam siły w taki upał.
Trawa normalnie się kruszy podczas chodzenia. Rośliny się gotują, Doniczki zamiast pustoszeć stoją w cieniu i czekają na zmiłowanie
W niedziele ma być 33 stopnie

Jutro przyjeżdzają tez goście z dziećmi, nie wiem jak będę gotować, chyba sama się ugotuję
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 21:00, 29 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Upał straszny, to prawda. U mnie trochę w nocy pokropiło, rano wydawało się, że mokro a po powrocie z pracy wszystko klapnięte...

Gośćmi z dziećmi się nie przejmuj. Zamów pizzę i będą szczęśliwe .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 21:19, 29 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Upał straszny, to prawda. U mnie trochę w nocy pokropiło, rano wydawało się, że mokro a po powrocie z pracy wszystko klapnięte...

Gośćmi z dziećmi się nie przejmuj. Zamów pizzę i będą szczęśliwe .

U mnie tylko grzmiało wieczorem, deszczu nico

Do mnie pizza nie przyjedzie, tzn. przyjedzie ale dowóz sobie moooocno policzą
Trzy dni będą, na pizzy się i tak by nie skończyło. To moja bratanica z rodzinka. Dziewczynki są świetne, mają 7 i 6 lat. Nie można się z nimi nudzić. W. za niańkę będzie robić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makao_J 22:47, 29 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U nas była burza w nocy. Lało mocno. Dziś nie podlewałam ale jutro już trzeba będzie.
Gorąco strasznie ale w końcu to lato.
Nie długo pogoda się zmieni i znowu będziemy wypatrywać wiosny. Cierpliwości.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
April 07:08, 30 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
To ja jestem w znacznie lepszej sytuacji. Zeszłą noc lało, niedługo ale jednak. Dzisiaj też od 4-tej pada, kropi, mży. Zawsze coś. Ale też masa doniczek czeka. Robię inne prace, bo też w sobotę mam gości i złote gody rodziców Będzie impreza a ja mam bajzel w ogrodzie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
makadamia 08:01, 30 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Oj, jak dawno u Ciebie nie byłam - takie zmiany! Ogród pęcznieje w oczach.
Ty pewnie tego nie widzisz, ale tak jak pamiętam swoją wizytę - naprawdę jest duża różnica
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Agania 08:59, 30 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O odwiedzinki miałaś super, ogród z pewnością się spodobał, czekam na więcej zdjeć u Ciebie, u Danusi każdy może przeżyć szok cudu ogrodowego

To już ostatnie podrygi tego upału, a może spadnie deszczyk...dasz radę przyjąć kolejnych gości
pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Krys 19:18, 31 sie 2019


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Jolu mnie również było bardzo miło Cię poznać i odniosłam podobne wrażeni,może to dlatego ,że jesteśmy ogrodniczkami
Patrząc na Twój ogród widzę duże podobieństwo powstawania mojego ogrodu ( no oprócz wielkości ha ha). Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia ogrodu,super popołudnie i pyszny poczęstunek,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jolanka 20:27, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Makao_J napisał(a)
U nas była burza w nocy. Lało mocno. Dziś nie podlewałam ale jutro już trzeba będzie.
Gorąco strasznie ale w końcu to lato.
Nie długo pogoda się zmieni i znowu będziemy wypatrywać wiosny. Cierpliwości.

Niestety ja muszę podlewać, nie chce padać nic a nic
Haha, wiosny? Rozumiem, że zimę przesypiamy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies