Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:44, 06 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Nawet jak grujecznik zgubił liście to i tak oczy nasyciłaś tymi barwami a i jeszcze zdjęcia Ci zostały. Jak Cię na forum nie było, to nie było za to teraz przepiękne rośliny pokazujesz

Dziękuje Gosiu. Zdjęcia to jednak fajny wynalazek, prawda?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:46, 06 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Piękne kadry ze ściną lasu w tle


Muszę znaleźć zdjęcia tego miejsca dwa lata temu. Jak sobie przypomnę to sama nie mogę uwierzyć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 19:01, 06 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pamiętam po wichurze
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Nowa12 22:47, 06 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Co ty robisz grujecznikowi, że takie kolory u Ciebie ma . Chyba u nikogo nie jest tak piękny jak u Ciebie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasya 22:52, 06 paź 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42040
jolanka napisał(a)
Nowe nabytki to klony Red Sunset i Brandywine. Oba na razie stoją poprzywiązywane do czego się da
RS jest wysoko prowadzony i trzeba będzie mu trochę ukształtować górę ale to dopiero wczesną wiosną. Ciekawa jestem jak my go damy radę posadzić



Ale super
Kocham drzewa
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kwartet 23:21, 06 paź 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Widzę że duet i w tym roku nie zawiódł .Reszta towarzystwa nie będzie chciała być gorsza.Na pewno pokarze co potrafi tylko jeszcze chwilkę trzeba im dać.
Mój stary green pillar (twój to chyba też green a w zasadzie to masz rację teraz to on red) cały zielony.Tylko ten nowy niedawno wsadzany jest przebarwiony .
Nabytki klonowe moje ulubione z tych większych,będzie pani zadowolona.
Kompa współczuję mi się bardzo trudno przyzwyczaić do wszelkich zmian sprzętowych nawet drobnych a to widzę taka raczej globalna
jolanka 11:22, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Pamiętam po wichurze

Teraz zarosło wszystko krzaczorami, nikt tego nie ogarnia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:24, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Nowa12 napisał(a)
Co ty robisz grujecznikowi, że takie kolory u Ciebie ma . Chyba u nikogo nie jest tak piękny jak u Ciebie.

Obchodzę go z daleka
Tak naprawdę to nic nie robię, daje mu tylko wiosną trochę nawozu wieloskladnikowego
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:24, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasya napisał(a)


Ale super
Kocham drzewa

Ja też
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 11:33, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
kwartet napisał(a)
Widzę że duet i w tym roku nie zawiódł .Reszta towarzystwa nie będzie chciała być gorsza.Na pewno pokarze co potrafi tylko jeszcze chwilkę trzeba im dać.
Mój stary green pillar (twój to chyba też green a w zasadzie to masz rację teraz to on red) cały zielony.Tylko ten nowy niedawno wsadzany jest przebarwiony .
Nabytki klonowe moje ulubione z tych większych,będzie pani zadowolona.
Kompa współczuję mi się bardzo trudno przyzwyczaić do wszelkich zmian sprzętowych nawet drobnych a to widzę taka raczej globalna

Mam nadzieję, ze pozostałe wezmą przykład
Gęby u Szmita całe jak pochodnie, czerwoniutkie aż miło. Moje zaaaczynaja się zmieniać. Pooowoli, ale jednak. Myślałam, ze może potrzebują się dobrze ukorzenić ale skoro Twój świeżaczek potrafi to chyba nie ten powód. Trudno, poczekam

Klony jak pamiętasz w planie były od wiosny, więc cieszę się, ze już są. eM chce dzisiaj wsadzać ale zimno kurka wodna.

Komputer mnie denerwuje, wgrałam wczoraj program do zdjęć i D...pa, nowsza wersja tego, którego używałam do tej pory na starym kompie i co? Zupełnie odmieniona, nic z niego nie rozumiem. Wrrr

A poza tym nowy laptop ma do kitu ekran, zdjęcia nie wyglądają naturalnie jak na starym, nie wiem jak się przyzwyczaję. Chlip
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies