Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Gosiek33 11:37, 07 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jaki laptop kupiłaś? Zmień sobie ustawienia ekranu na takie jakie bardziej Ci się podobają.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 12:43, 07 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18031
Joluś, pięęęęękne nabytki! Ten Brandywine mi chodzi po głowie bardzo. Nie wiem czy się nie skuszę jeszcze w tym roku.
Twoja brzoza świetnie już wygląda a las w pleckach jeszcze to podbija.
O grujeczniku nic nie napiszę tylko pokażę mojemu, żeby wiedział jak utyć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 15:40, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Jaki laptop kupiłaś? Zmień sobie ustawienia ekranu na takie jakie bardziej Ci się podobają.

Dell.
Ekran ma ustawione już podobno wszystko na maxa. Muszę sama pogrzebać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:44, 07 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)
Joluś, pięęęęękne nabytki! Ten Brandywine mi chodzi po głowie bardzo. Nie wiem czy się nie skuszę jeszcze w tym roku.
Twoja brzoza świetnie już wygląda a las w pleckach jeszcze to podbija.
O grujeczniku nic nie napiszę tylko pokażę mojemu, żeby wiedział jak utyć .

Kasiu, kształt korony RS pozostawia trochę do życzenia wiosna go poprawie. U Ciebie korona jest już super wyprowadzona
Brandywine przebarwia się cudnie, jeśli masz miejsce, kupuj
Moje brzózki maja półtora roku, widzę, ze miejscówka im przypasowała bo rosną tfu,tfu jak guuupie;P
Grujecznika masz superasnego, nie musisz go motywować
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 17:50, 07 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jolanka napisał(a)

Dell.
Ekran ma ustawione już podobno wszystko na maxa. Muszę sama pogrzebać



Teoretycznie najlepszego kupiłaś... przynajmniej przed laty był nie do zdarcia, niestety i to uległo zmanie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 16:12, 08 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)



Teoretycznie najlepszego kupiłaś... przynajmniej przed laty był nie do zdarcia, niestety i to uległo zmanie

No właśnie. Miałam nadzieje, ze posłuży tyle ile ten ostatni ale.... straciłam te pewność już na początku
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 16:57, 08 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jolanka napisał(a)

No właśnie. Miałam nadzieje, ze posłuży tyle ile ten ostatni ale.... straciłam te pewność już na początku


Przeczytałam, że unia chce walczyć z przedwcześnie psującym się sprzętem, dożywającym chwilę po końcu gwarancji
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ElzbietaFranka 22:50, 08 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
jolanka napisał(a)
Nowe nabytki to klony Red Sunset i Brandywine. Oba na razie stoją poprzywiązywane do czego się da
RS jest wysoko prowadzony i trzeba będzie mu trochę ukształtować górę ale to dopiero wczesną wiosną. Ciekawa jestem jak my go damy radę posadzić





Witam Jolu

Mam obydwa klony. Więc Red sansed trzeba w pierwszym roku po posadzeniu sporo podlewać i pilnować aby nie przeschly. Jedno spore drzewo przez suszę straciłam Syn nie podlał jak nas nie było. Przytnij wszystkie gałązki aby sie rozkrzewił góra.

Brendywine u mnie ok 1,2 ale ładnie się przebarwiaja. Latem liście mają czerwone ogonki.

A gdzie kupowalas,.

Jeszcze wracam i wpisuje że moje rosną cały dzień w słońcu przy takich upałach nie wiem czy to dobrze dla nich pisze o klonach Red.... Mimo podlewania miały oklapnięte liście.
Zobaczę jak w przyszłym będzie.

Dęby pillar u mnie już zmieniają kolor ale nie tak jak w zeszłym roku były już bordowo-czerwone.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magleska 20:52, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Jolu nadrobiłam
nowy sprzęcik za chwilkę ogarniesz pod siebie i będziesz zadowolona
ja właśnie zapłaciłam ostatnią ratę swojego

piękne kadry całościowe -na tle lasu rabata wygląda świetnie .....i nowe nabytki suoer ….. też nabyłam red sunset ,ale mój to na razie mikro drzewko ,a już pięknie przebarwione

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 22:02, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ależ przepiękne te barwy jesieni na klonach!! Coś wspaniałego
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies