Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:17, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magleska napisał(a)
Jolu nadrobiłam
nowy sprzęcik za chwilkę ogarniesz pod siebie i będziesz zadowolona
ja właśnie zapłaciłam ostatnią ratę swojego

piękne kadry całościowe -na tle lasu rabata wygląda świetnie .....i nowe nabytki suoer ….. też nabyłam red sunset ,ale mój to na razie mikro drzewko ,a już pięknie przebarwione


Madziu, podziwiam samozaparcie
Z tym sprzętem to mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Na razie mnie denerwuje i pisze na tablecie. Dopóki nie wklejam zdjęć tablet wystarczy, ale aby coś pokazać no to niestety.... szybciej się trzeba przyzwyczajać

Las rzeczywiście zaczyna robić fajną rabatę, co prawda wolałabym aby rósł z innej strony, bo mam go od zachodu ale cóż, brane jak to się mówi z „dobrodziejstwem inwentarza”
Martwi mnie tylko, ze od południa, na sąsiedniej działce rośnie sobie dziki las, ponieważ właścicielka się nim nie interesuje. Nie chciałabym być leśną polaną

Mój RS ma zielone liście, w tym rokunie mam szans na przebarwienia.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:18, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia_CS napisał(a)
ależ przepiękne te barwy jesieni na klonach!! Coś wspaniałego

A jak podrosną ?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:20, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Margo2 napisał(a)
Też podziwiam ten zapożyczony krajobraz
Jak masz zdjęcia jak to kiedyś wyglądało to daj wtedy i teraz
Uwielbiam takie porównania

Krajobraz dziękuje
Gosiu, powinnam rzeczywiście odszukać zdjęcia sprzed dwóch lat, sama widzę, jaka zaszła różnica. Aż robię się dumna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:23, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zana napisał(a)


Joluś, no pięknie

A nowe drzewa, no to tylko zazdro. Pikne brzydale, tfu, tfu...

Brandywine ciągle mam gdzieś z tyłu głowy.

Jest różnica, prawda?
Tfu, tfu, niech zdrowo rosną
Ten Brandywine nawet bardziej mi się podoba niż Red Sunset Kolory ma obłędne, kupuj
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:25, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Aurelllia napisał(a)
Ojej jak ja bym chciała mieszkać przy lesie Na jesieni to przepiękne tło dla ogrodu

Jaki cudny nowy awatarek, nie poznałam Cię w pierwszej chwili
Jak mówi klasyk: są plusy dodatnie i plusy ujemne mieszkania przy lesie Tło to ten plus dodatni
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:29, 10 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiu, Iwonko, ta dzisiejsza wiadomość naprawdę dodaje skrzydeł.
W. to nawet łezkę uronił ze wzruszenia Bo, ze ja mam zawsze mokre oczy to norma ale on? Fajnie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 07:12, 11 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jolanka napisał(a)

A wiesz co jest dobrymi chęciami wybrukowane?
Oj, długa to będzie walka.
Kurcze, wszystkie sprzęty mam kupowane w jednym czasie, jak zaczną się psuć, rany Julek


Ważne, że ktoś bardziej poważnie rozważa problem, choć trwa już kilkanaście lat
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaLangier 09:42, 11 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
jolanka napisał(a)
Nowe nabytki to klony Red Sunset i Brandywine. Oba na razie stoją poprzywiązywane do czego się da
RS jest wysoko prowadzony i trzeba będzie mu trochę ukształtować górę ale to dopiero wczesną wiosną. Ciekawa jestem jak my go damy radę posadzić



Śliczne drzewka nabyłaś, ja miałam mniej szczęścia Twój klon Red Sunset jest ślicznie przebarwiony, ja trafiłam na takie biedy...i w końcu zdecydowałam się na dęba Green Pillar. Mogłabym Cię prosić, żebyś zrobiła dla mnie zdjęcie całego klona Red Sunset ? bo te co oglądałam jakoś inaczej wyglądały. Może to była jednak inna odmiana klona ?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
jolanka 18:24, 11 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)


Ważne, że ktoś bardziej poważnie rozważa problem, choć trwa już kilkanaście lat

Zgadzam się, ze jest do duży problem. Oby szybko się za niego wzięli bo to, ze sprzęty „psują” się zaraz po gwarancji to jest po prostu świństwo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:27, 11 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
KasiaLangier napisał(a)


Śliczne drzewka nabyłaś, ja miałam mniej szczęścia Twój klon Red Sunset jest ślicznie przebarwiony, ja trafiłam na takie biedy...i w końcu zdecydowałam się na dęba Green Pillar. Mogłabym Cię prosić, żebyś zrobiła dla mnie zdjęcie całego klona Red Sunset ? bo te co oglądałam jakoś inaczej wyglądały. Może to była jednak inna odmiana klona ?

Kasiu, akurat to zdjęcie, które zacytowałaś to jest klon Brandywine.
Red Sunset to ten wysoki drapak jeszcze niestety zielony. Jutro będzie posadzony to mu zrobię sesje zdjęciową.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies