Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 19:35, 23 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agania napisał(a)

Szczęściara... na kwitnienie kielichowca zapraszam do mnie
Telefonem zrób, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, ładne zdjęcia strzelasz to i tel. Ci się uda

Pewnie, że bym chciała Może kiedyś się uda

Dzisiaj pan z serwisu powiedział, że jutro aparat powinien być gotowy. Wtedy tylko wysyłka kurierem i będę cieszyć się znowu
Nawet zrobiłam dzisiaj trochę zdjęć telefonem ale padłam pod koc i niemal siły ich zgrać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:42, 23 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
m_gocha napisał(a)
Zakupy roślinkowe superowe! Fotki poglądowe obejrzałam Czekam na Twoje

Kurczę nie mogę się przekonać do ogrodowych zakupów przez internet
Lubię obejrzeć z każdej strony, dotknąć, porównać... A teraz człek uziemiony... A coraz bardziej mam chęć na małe rewolucje ogrodowe

Tak się zastanawiam jak to będzie, jak za jakiś czas trzeba będzie wyjść ze swojej twierdzy i zacząć funkcjonować "normalnie"...

Z zakupów jestem bardzo zadowolona, teraz ziemię muszę znowu kupić bo ten mój piaseczek to na budowę się nadaje a nie do sadzenia. Wszystkie worki już wykorzystałam

Z zakupami to miałam pewność, że będzie wszystko w porządku bo kupuję u nich normalnie, stacjonarnie od dwóch lat. Też lubię wszystko obejrzeć na żywo ale w tych okolicznościach nie mamy wyboru.
Oj, też bym gdzieś pojechała, połaziła a tu klops, trżeba czekać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:44, 23 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Makao_J napisał(a)
Też bym się wybrała na ogrodowe zakupy. Plany roślinne są ale jak tu się na nie wyrwać?
Chyba internetowo je zrobię.
Dobrze w takiej chwili mieć zaufane strony.

Aniu, a kto by nie chciał
Ty masz blisko Pęchcin więc może tam?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:45, 23 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
UrsaMaior napisał(a)
Ania, u Szmita zamknięte?

Otwarte, sprawdzałam, nawet ofertę dostałam tylko hmm ... ew mogą podesłać do Sz.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:51, 23 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Te nornice mnie wykończą. Na rabacie pod platanem i amonogawami korytarz na korytarzu. Zryte niesamowicie. Dwie ostrózki, powojnik, kilka jeżówek opędzlowane, większość bylin wisi w powietrzu.
Tam od jesieni leżało dużo liści, miały jak w raju wrrrr. Jak bym dorwała to ... mordercze instynkty ię budzą.

Trawnik skoszony, czekam na deszcz
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makao_J 21:26, 23 kwi 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
UrsaMaior napisał(a)
Ania, u Szmita zamknięte?

Tak jak Jola mówi, otwarte i cały czas zapraszają.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 08:54, 24 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8256
No to dalej, na shoping!
____________________
ogród pod lasem
jolanka 16:00, 24 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ania, Iza,

Oj, chciałaby dusza do raju.....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:15, 24 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Zrobiłam dzisiaj dokładny „obchód” róż.
Jestem trochę podłamana. Te przymrozki, które były kilka razy ostatnio podmroziły i to sporo, młode przyrosty. Niedobrze to wygląda. Powinnam chyba mocno ściąć niektóre pędy ale.... tak mi szkoda
Od razu wszedł na pędy grzybek, ten to tylko czeka na osłabienie rośliny. Jutro i pojutrze ma padać więc nie pryskać ale potem chyba się bez tego nie obejdzie.
Same kłopoty a tak chciało by się chociaż w ogrodzie samych radości

I jeszcze coś, w trawniku były takie nieduże otworki. Byłam pewna, ze to jaszczurki a tu niemiła niespodzianka. To Turkuć
Zauważyłam jak wychodził z norki. Jednego utłuklam ale takich otworków jest więcej. Dziewczyny, co mam robić?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 20:27, 24 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41997
Turkuc....hmm
Nie miałam do czynienia
W mai kiedyś było, ze pani dawała im żyć
Hmm.... pewnie zależy od ilości
Nie wiem jakie szkody robia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies