Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

mrokasia 10:01, 27 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)
Myślałam, że wystarczy mi już tych wywrotek z ziemią ale niestety, muszę znowu zamówić. Najgorzej, ze tego mojego piachu nie mam już za bardzo gdzie wywozić. Dziury w drodze już wyrównane więc przyjdzie gdzieś piaskownicę chyba budować.

Posadziłam nową kalinę Ann Russell na rabacie z klonami kolumnowymi od frontu. Potrzebuję dosadzić 2-3 cisy aby zasłoniły skrzynkę gazową.
Kazałam EMowi wyciąć stare gałęzie pęcherznicy Diabolo. Myślał, że to pikuś


Joluś, zlituj się, cyknij choć telefonem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kindzia 13:51, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pliszka powiadasz Wiedziałam, że mi podpowiesz

P.S. Zamieniłam Elizę (krótko kwiat trzyma) na Eisvogel, a NN na Candlelight. U mnie mróz nie zaszkodził różom, za to magnoliom.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gosiek33 14:13, 27 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Buu to wielka przykrość gdy aparat nawalił


poczytałam o różach, u mnie też listki mają jak po parliżu jakimś
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 14:19, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mariposa napisał(a)
Jolu, łączę się z Tobą w bólu, patrząc na moje róże. Zimę, nie kopczykowane, przetrwały pięknie, ale kwietniowe przymrozki załatwiły je nieźle. I chociaż pryskałam 3x HT i OW, mszyce już na nie wlazły, a grzyb to pewnie kwestia czasu. Do tego susza... Ehhh...

Mam wrażenie, że to, iż zima była taka łagodna (a tak naprawdę wcale jej nie było) i róże do wiosny miały zielone liście spowodowało obecna sytuację. Nie były wystarczająco uśpione i teraz nawet małe przymrozki tak je załatwiły. A tak się cieszyliśmy, że tak ładnie wyglądają, nic tylko od razu kwitnąć miały
Ja pryskałam na razie tylko miedzianem i to już dawno, teraz trzeba niestety coś mocniejszego.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:56, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)


Joluś, zlituj się, cyknij choć telefonem .

Cyknęłam ale muszę zgrać do komputera, inaczej nie potrafię ich umieścić od razu z telefonu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:14, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kindzia napisał(a)
Pliszka powiadasz Wiedziałam, że mi podpowiesz

P.S. Zamieniłam Elizę (krótko kwiat trzyma) na Eisvogel, a NN na Candlelight. U mnie mróz nie zaszkodził różom, za to magnoliom.

U mnie tych ptaków to zatrzęsienie. Czasami zastanawiam się nawet kto jest gospodarzem w moim ogrodzie
Eisvogel sztuk 2 przesadzilam jesienią bo były na patelni i nie radziły sobie. Teraz będą miały słońce ale trochę później i myślę, że to dla nich lepiej. Candlelight jest piękna, uwielbiam ją

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:17, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)
Buu to wielka przykrość gdy aparat nawalił


poczytałam o różach, u mnie też listki mają jak po parliżu jakimś

Nooo

Właśnie otrzymałam info, ze aparat gotowy i jutro go wysyłają. Tylko kieszeń zrobiła się trochę chudsza

Róże trzeba będzie reanimować, pewnie ten rok nie będzie fajny, szkoda ale te nowe, które przyszły z F mają listki zdrowiutkie, tfu, tfu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 15:23, 27 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zdjęć nie musisz zgrywać z telefonu. Otwierasz swój wątek w telefonie i wstawiasz zdjęcia prosto z folderu

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 15:28, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)
Zdjęć nie musisz zgrywać z telefonu. Otwierasz swój wątek w telefonie i wstawiasz zdjęcia prosto z folderu


Oooo, nie wiedziałam, muszę spróbować, dzięki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:34, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies