Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

ElzbietaFranka 08:23, 14 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Witam Jolu

Mieć co kolwiek obok działki las, Kępa drzew to duży plus dla działki. Tak jak napisałaś ptaki zwierzęta traktują jak dalszy teren lepszy gorszy no salon i kuchnia.
Jak nas nie ma czują się jak u siebie przyjeżdżamy zaniepokojenie rozlega się krzyk. Pierwsze krzyki to bażanty chodzi o drodze i obserwują.

Jolu ładne fotki zazdroszczę wszystkim którzy potrafią robić foty detali.

Piękne fotki zaczynają już kwitnąć róże u mnie poślizg około tygodnia. Różnie się zbierają niektóre mają malutkie paczusie.

Tylko chwasty rosną nie mają poślizgu.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 08:24, 14 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
jolanka napisał(a)

Pęchcenica ąłdna.
ale ten klonik zachwyca.
Ech, może kiedys i mój będzie taki spory i ładny.
Oby dobrez zimował.
Pozdrawiam Jolu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
A_gawa 10:52, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
jolanka napisał(a)
Miałam dzisiaj ogromną przyjemność gościć w ogrodzie u Ani-Kwartet razem z Izą i Kasią
Przecudny, przepiekny, przewspaniały aż nie chce się z niego wychodzić. Zdjęcia niestety tylko telefonem a ponieważ ręka mi drżała to niektóre poruszone.
Cóż mogę powiedzieć, tylko tyle, że jak mnie nie będzie wyganiala to na pewno tam wrócę Dopracowany w najmniejszych szczegółach, cudne drobiazgi, jak np to dla pnączy ze zdjęcia na widok którego się sliniłam...no ...i dostałam sadzonki rozplenicy potfffora Lady U



Aniu, buziaki wielkie


Czy można ten ogród zobaczyć na O.?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 13:06, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Piękny ogród.❤
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
jolanka 14:51, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)


i ja tez a teraz jest ich 6 szt. i mnostwo ptaszydel



no wlasnie, obie mamy to szczescie - las za plotem, poznalismy sie dzis z nowym sasiadem z naprzeciwka, jemu las wchodzi do domu, mowi ze po zmroku cala rodzinka jezy przychodzi do kociej stolowki, do nas niestety nie wejda, bo ogrodzenie. Z drugiej strony to nie wiem jak bialasy by reagowaly. Moze jeden z tych jezy to ten co go w ubiegle lato z parkingu uratowalam i dzis przychodzi ze swoja rodzinka?

Ale to nam daje tylko motywacje by postawic kolejne domki dla jezy, tym razem chcemy blizej tuz za ogrodzeniem zeby mozna bylo obserwowac.

U nas tez jest ogrodzenie bo inaczej dziki i sarny załatwiłyby ogród. Jeża nie widziałam u siebie ale u koleżanki niedaleko już tak. Ona tez ma koty, może ta karma ma coś w sobie
Tarcia, myślę sobie, ze jeśli tylko człek chce to zadba właściwie o swoje otoczenie, trzeba tylko chcieć. Jak idę na spacer do lasu i widzę powyrzucane śmieci, plastiki to nóż mi się w kieszeni sam otwiera. Głośno o ochronie przyrody a po cichutku ...
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:52, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)
ale pieknie z tymi hostami mam to samo, niby wiem co kupilam ale po wsadzeniu do ziemi pamiec ulatuje mam kilka podobnych


Najśmieszniejsze jest to, ze jak kupuję w szkółce to niby wybieram inna od tych, które mam a popowrociewidze, ze znowu tę samą kupiłam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:53, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Margerytka40 napisał(a)


Zdawaj relację proszę jak z tą tojeścią

Dobrze
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:53, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Helen napisał(a)

Piękna
O różach to już nie wspomnę

Dzięki Helen
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:19, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Nowa12 napisał(a)
Jolu, bajeczne zdjęcia. I te z bliska i te takietamy .

Buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:25, 14 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Jolu

Mieć co kolwiek obok działki las, Kępa drzew to duży plus dla działki. Tak jak napisałaś ptaki zwierzęta traktują jak dalszy teren lepszy gorszy no salon i kuchnia.
Jak nas nie ma czują się jak u siebie przyjeżdżamy zaniepokojenie rozlega się krzyk. Pierwsze krzyki to bażanty chodzi o drodze i obserwują.

Jolu ładne fotki zazdroszczę wszystkim którzy potrafią robić foty detali.

Piękne fotki zaczynają już kwitnąć róże u mnie poślizg około tygodnia. Różnie się zbierają niektóre mają malutkie paczusie.

Tylko chwasty rosną nie mają poślizgu.

Pozdrawiam


Zwierzaki są mądre, są tam, gdzie czuja się bezpiecznie.
Czasami jest i tak, ze jak wychodzę do ogrodu to drą się, ze im przeszkadzam
Zdjęcia to taki dodatek do przyjemności posiadania ogrodu. Czas zatrzymany na trochę dłużej
Róże tez dopiero startują u mnie, jeszcze kilka dni na pewno muszę poczekać. W porównaniu do ub roku są jednak później. A chwasty to wszędzie radzą sobie świetnie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies