Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

galgAsia 10:09, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sarenka napisał(a)


Jola,czy czosnek główkowaty zachowuje swój kształt niezmiennie przez cały czas kwitnienia? Jak długo kwitnie?
Megi, ponieważ Jola ma główkowate po raz pierwszy , to pozwolę sobie ją wyręczyć .
Czosnki główkowate kwitną około miesiąca. Pod koniec kwitnienia (połowa lipca) mają trochę wydłużone główki no i bieleją od góry.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Margarete 01:28, 18 cze 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jolac- gapa że mnie bo z imieninowymi życzeniami się spóźniłam ale nie mniej serdecznie cię z tej okazji pozdrawiam i zdrowia oraz wielu powodów do radości życzę.
Cuda pokazujesz z tego swojego raju . I jakie śliczne kadry w tych fotkach. I róże i liliowiec i klonik i nawet bodziszki zachwycają ( a co to za odmiana ? Bo ja mam ciemnofioletowe oraz niebieskie Rozanne a takich to nigdy nie widziałam nawet )
Mam nadzieję że u ciebie wszystko dobrze. Ciekawa jestem jak posuwają się prace przy wykończeniu domu i zaplanowane zmiany w ogrodzie o których nam w ubiegłym roku opowiadałaś.
Rzadko bywam na forum to i twój wątek tak pobieżnie tylko na przejrzalam i na piśmie obrazkowym się skupiłam.
Stąd te pytania - bo na bieżąco nie jestem...
Buziaki zostawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
sarenka 07:38, 18 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
galgAsia napisał(a)
Megi, ponieważ Jola ma główkowate po raz pierwszy , to pozwolę sobie ją wyręczyć .
Czosnki główkowate kwitną około miesiąca. Pod koniec kwitnienia (połowa lipca) mają trochę wydłużone główki no i bieleją od góry.
dzięki. Mam je i zastanawiam się kiedy zaczną kwitnąć i jak będą wyglądały
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 08:04, 18 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Jola, spóźnione całusy!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agania 08:10, 18 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Joluś nie wstaniesz od tych imieninkowych uścisków ja też całuję spóźniona za innymi...wszystkiego naj
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gosiek33 08:29, 18 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jolu samych uśmiechów

Czosnek główkowy wart grzechu, będzie się ładnie rozrastał
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 21:25, 19 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Kasiolaaa napisał(a)
dokladnie conajmniej 5 szt jednego gatunku bo solitier nie robi az takiego wrażenia

Ale i tak często kupujemy jakiś pojedynczy egzemplarz, bo po prostu coś nam się podoba
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:27, 19 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
sarenka napisał(a)


Jola,czy czosnek główkowaty zachowuje swój kształt niezmiennie przez cały czas kwitnienia? Jak długo kwitnie?

Asia już za mnie odpowiedziała
Rozrasta się fajnie, jest go coraz więcej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:27, 19 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
galgAsia napisał(a)
Jolu, spóźnione ale serdeczne życzenia wszystkiego ogrodowego

Dziękuję Asiu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:36, 19 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Margarete napisał(a)
Jolac- gapa że mnie bo z imieninowymi życzeniami się spóźniłam ale nie mniej serdecznie cię z tej okazji pozdrawiam i zdrowia oraz wielu powodów do radości życzę.
Cuda pokazujesz z tego swojego raju . I jakie śliczne kadry w tych fotkach. I róże i liliowiec i klonik i nawet bodziszki zachwycają ( a co to za odmiana ? Bo ja mam ciemnofioletowe oraz niebieskie Rozanne a takich to nigdy nie widziałam nawet )
Mam nadzieję że u ciebie wszystko dobrze. Ciekawa jestem jak posuwają się prace przy wykończeniu domu i zaplanowane zmiany w ogrodzie o których nam w ubiegłym roku opowiadałaś.
Rzadko bywam na forum to i twój wątek tak pobieżnie tylko na przejrzalam i na piśmie obrazkowym się skupiłam.
Stąd te pytania - bo na bieżąco nie jestem...
Buziaki zostawiam!

Małgosiu, pięknie dziękuję za pamięć
Ja to tak z uśmiechem podchodzę do święta imieninowego. Oczywiście, ze obchodzę bo to zawsze cudowna okazja do życzeń, prezentów no i imprezowania Tych rzeczy nigdy nie jest za dużo
Nie pamiętam co to za bodziszek ale podpytań dziewczyn, z którymi razem kupowałam może podpowiedzą
Ja go wiosna nawet podzieliłam, z sukcesem, i mam teraz 5 kępek. Zdolniacha jestem, chwałę się bo robiłam to po raz pierwszy

Zmiany w ogrodzie powoli ale postępują ale w domu przez tę całą sytuacje chwilowa przerwa. Nie potrafiłam się ogarnąć na tyle aby robić zakupy farb do malowania ścian przez internet a ościąganiu kogokolwiek do domu to już w ogóle nie było mowy. Za tydzień już mam wakacje więc zabiorę się wtedy do pracy w domu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies