Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:15, 28 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zapraszam na zdjęcia z ogrodu Joli - April Do wątku Ogród pod lasem a z ogrodu Iwonki - Inki74 do jej wątku Przerwa na kawę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:08, 29 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
JoannA napisał(a)

Może kiedyś dołączę ale na chwilę obecną za dużo mam obowiązków. Dziękuję za zaproszenie

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 15:15, 29 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Skończyłam właśnie 4,5 - godzinną nasiadówkę online (taka praca) i byłby czas na ogród a tu zaczyna grzmieć. Nawet dostałam SMS-a z alertem pogodowym. A nocami to nie może padać?
Poza tym jestem zła za wczorajszy dzień. Ja wiem, ze myślenie może niektórych boleć ale żeby aż tak? Marzyło mi się inaczej Za dwa tygodnie zobaczymy czy sprawdzi się Kochanowski, ze „nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi” Oby nie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 16:03, 29 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jolanka napisał(a)
Skończyłam właśnie 4,5 - godzinną nasiadówkę online (taka praca) i byłby czas na ogród a tu zaczyna grzmieć. Nawet dostałam SMS-a z alertem pogodowym. A nocami to nie może padać?
Poza tym jestem zła za wczorajszy dzień. Ja wiem, ze myślenie może niektórych boleć ale żeby aż tak? Marzyło mi się inaczej Za dwa tygodnie zobaczymy czy sprawdzi się Kochanowski, ze „nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi” Oby nie.



Jolu mam podobne odczucia i to bez nasiadówki online. W zasadzie smutno mi.
Ostrzeżenie kolejne właśnie przyszło. Pół Polski zagrożone
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaWB 18:58, 29 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Piękny ogród, róże niesamowite szkoda, że teraz zdjęcia można robić tylko w przerwach.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 20:32, 30 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)



Jolu mam podobne odczucia i to bez nasiadówki online. W zasadzie smutno mi.
Ostrzeżenie kolejne właśnie przyszło. Pół Polski zagrożone


No niestety Gosiu

Zlało mi mocno, mam trochę połamanych gałązek róż, wyższych bylin, ubite, rozciapciane trawy. Dobrze, że nie więcej.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:35, 30 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
KasiaWB napisał(a)
Piękny ogród, róże niesamowite szkoda, że teraz zdjęcia można robić tylko w przerwach.
Pozdrawiam

Dziękuję Kasiu
latam naprawdę w przerwach, tu cyknę, tu cyknę i znowu pada. Praktycznie jak do tej pory to niewiele mogłam zrobić. Albo praca, albo pogoda
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:55, 30 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Od kilku dni mój Internet chodzi bardzo wolno, praktycznie nie jestem w stanie wkleić żadnego zdjęcia, o innych rzeczach jak zajęcia online to mogę zapomnieć
Jutro będę musiała dzwonić na infolinię Orange bo tak dalej na pewno nie da się funkcjonować. Nie mam pojęcia czy to wina ostatnich burz czy też nie wiadomo czego. Ten post wklejałam ok. 30 minut

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 21:31, 30 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Za to zdjęcia piękno rabat pokazują. Na pierwszym zdjęciu wysoka kępa różu to krwawnik?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 21:56, 30 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)
Za to zdjęcia piękno rabat pokazują. Na pierwszym zdjęciu wysoka kępa różu to krwawnik?

Tak Gosiu, to krwawnik. Musiałam powiązać kępy bo "rozeszły" się po ulewach a są naprawdę pokaźne. Nie spodziewałam się, że tak szybko urosną. To są te kupowane w ub roku w ZP
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies