Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:01, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Na dzisiaj już dosyć. Przypomniałam sobie jak ogród wyglądał prawie miesiąc temu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:05, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
brakowało tu ciebie... a z pracą - dobrze zrobiłaś. Zdrowie najważniejsze.

Buziaki KOchana

Trochę mi dziwnie, że wrzesień a ja siedzę w domu ale masz rację, zdrowie najważniejsze w tej sytuacji Usłyszałam tylko, że przyjmują moją rezygnację bo rozumieją sytuację ale w drugim semestrze a najpóźniej w przyszłym roku muszę wrócić z powrotem. Haha, no nie wiem.... a jak mi spodoba w domu?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 21:08, 07 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
w domu? to Kochana 24 godziny ze swoją drugą połówką. Ty się poważnie zastanów )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 21:08, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
No fajnie ze juz jesteś
Portrety jezowkowe piekne
Czy myślisz ze jak brązowe, zaschnięte to będą żyć ? Bo moje takie

Też się Kasiu cieszę
Z jeżówkami to sama nie wiem jak będzie. Nigdy tak wcześnie nie zasychały. Doczytałam, że można we wrześniu je dzielić i rozmnażać to może skoro już nie chcą rosnąć to warto spróbować?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 21:10, 07 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
piekne widoki, ten zielono cytrynowy motyl odwiedza rowniez moj ogrod, jest przepiekny, wyglada troche jak lisc

kiedy chce sie pozbyc wszystkich swoich niebieskich iglakow to patrze na Twoje kompozycje i rezygnuje, niebieskie tez sa sliczne

u mnie lipiec i sierpien uplynal pod znakiem niemocy ogrodowej, wrzesien zaczelam z lekkim przytupem ale juz mi wszystko sklęslo, zmusze sie by posadzic to co mam zadolowane od 2 m-cy zrobie jakis porzadek i tyle. chyba przespie jesien i zime z przerwa na prace

jezowki przycielam, czesc juz podzielilam i poprzesadzalam, dadza rade, jakby nie bylo to pancerne rosliny
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 21:10, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
MiluniaB napisał(a)
Jeżówki nie wyglądają kiepsko, wręcz przeciwnie.

Lilie piękne. Bardzo lubię ich zapach

Mirelko, to zdjęcia z początku sierpnia. Teraz niestety nie ma co pokazywać.
Lilię mam tylko jedną. Z roku na rok jest coraz większa a pachnie rzeczywiście zjawiskowo. Chyba sobie dokupię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:13, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
w domu? to Kochana 24 godziny ze swoją drugą połówką. Ty się poważnie zastanów )))

No właśnie się moooocno zastanawiam co tu wymyślić. Jesień i zima idzie wielkimi krokami, dzień za krótki i temperatury nieogrodowe
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:22, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
piekne widoki, ten zielono cytrynowy motyl odwiedza rowniez moj ogrod, jest przepiekny, wyglada troche jak lisc

kiedy chce sie pozbyc wszystkich swoich niebieskich iglakow to patrze na Twoje kompozycje i rezygnuje, niebieskie tez sa sliczne

u mnie lipiec i sierpien uplynal pod znakiem niemocy ogrodowej, wrzesien zaczelam z lekkim przytupem ale juz mi wszystko sklęslo, zmusze sie by posadzic to co mam zadolowane od 2 m-cy zrobie jakis porzadek i tyle. chyba przespie jesien i zime z przerwa na prace

jezowki przycielam, czesc juz podzielilam i poprzesadzalam, dadza rade, jakby nie bylo to pancerne rosliny


Tarcia, oprócz tych, które "dały" się złapać to przylatuje jeszcze taki niebieściutki ale taki skubany szybki i płochliwy, że nie mogę go uchwycić w kadrze.
Ja lubię niebieskie iglaki. Mam ich kilka i chociaż rzeczywiście trudno im kolorystycznie dogodzić towarzystwem to na pewno sie ich nie pozbędę Najbardziej lubię ten widoczny na zdjęciach świerk Hoopsi i Glauci Globosy. Mam jeszcze 2 jodełki ale na razie nie zasłużyły jeszcze na zdjęcia

Te niemoce ogrodowe to chyba dotknęły nie tylko nas. Cóż, nie ma się co spinać, trudno. Wiosna blisko
Też mam sporo doniczek do posadzenia. Może mi się uda w tym tygodniu przynajmniej wsadzić do ziemi. Najwyżej będę wiosną przesadzać

Dobrze wiedzieć, że dzieliłas już jeżówki. Też to zrobię, dzięki za info.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:23, 07 wrz 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anbu napisał(a)
Śliczne foty Ogród dojrzał

Dziękuję Aniu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 21:25, 07 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
modraszek?

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies