Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

sylwia_slomc... 20:42, 09 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Jolu ja Cię pocieszę, że u mnie też jeszcze sporo rabat nie ogarniętych, nie przyciętych roślin, nie posianych nasion, a plewienie już się w kolejce ustawiło na nie wiadomo kiedy bo najpierw muszę wygolić suche badyle
trzymam kciuki Byś jak najszybciej do formy wróciła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
JoannA 17:50, 10 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Jak się dzisiaj czujesz po szczepieniu? Mam nadzieję że wszystkie dolegliwości poszły sobie precz i chociaż na spacerek możesz wyjść.
My też po niedzieli do szczepienia. Dzisiaj zrobiliśmy sobie przeciwciała i wygląda na to że nie chorowaliśmy.
Teraz się czję jakbym miała covid po ciężkim dniu w ogrodzie. Ale najważniejsze że wertykulacja zrobiona
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
jolanka 17:55, 10 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jolu ja Cię pocieszę, że u mnie też jeszcze sporo rabat nie ogarniętych, nie przyciętych roślin, nie posianych nasion, a plewienie już się w kolejce ustawiło na nie wiadomo kiedy bo najpierw muszę wygolić suche badyle
trzymam kciuki Byś jak najszybciej do formy wróciła

Jakoś musi być, najwyżej nie będzie zrobione, trudno.
Do formy pewnie wrócę za 2-3 dni ale wtedy muszę Mamę odwieźć do domu bo już mi marudzi, ze chce do siebie a wtedy trzeba też rehabilitację tej ręki więc nie wiem kiedy będę mogła zająć się ogrodem. Oj, pokićkało się mocno
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 17:59, 10 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Jolu, pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twój i Mamy.
Buziaki
Ja się dziś troszkę zorałam w ogródku, wczoraj też cztery godzinki się udało. Już tylko różanka do ogarnięcia i mogę się brać za cięcie róż A będzie tego trochę.
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 17:59, 10 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
JoannA napisał(a)
Jak się dzisiaj czujesz po szczepieniu? Mam nadzieję że wszystkie dolegliwości poszły sobie precz i chociaż na spacerek możesz wyjść.
My też po niedzieli do szczepienia. Dzisiaj zrobiliśmy sobie przeciwciała i wygląda na to że nie chorowaliśmy.
Teraz się czję jakbym miała covid po ciężkim dniu w ogrodzie. Ale najważniejsze że wertykulacja zrobiona

Dzisiaj już lepiej, choć temperatura dalej podwyższona. Dobrze, że głowa i reszta ciała już tak mocno nie boli. Jestem natomiast bardzo osłabiona, trudno mi wstawać z łóżka. Liczę na to, ze jutro będzie jeszcze lepiej
Ja nie robiłam żadnych badań więc nie mam pojęcia czy przechodziłam ale chyba nie.
Zazdroszczę, ze możecie szaleć w ogrodzie, ja na razie tylko przez okno.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mirkaka 18:02, 10 kwi 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Czytam o szczepionce, my z eM byliśmy w czwartek, skierowanie było na Az a okazało się Pf Bardzo się ucieszyłam, właściwie skutków prócz bólu ręki nie było,no trochę sobie poleniuchowaliśmy na drugi dzień.
Zyczę abyś jak najszybciej poczuła się lepiej. U mnie nornice też mają igrzyska
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
jolanka 18:09, 10 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Jolu, pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twój i Mamy.
Buziaki
Ja się dziś troszkę zorałam w ogródku, wczoraj też cztery godzinki się udało. Już tylko różanka do ogarnięcia i mogę się brać za cięcie róż A będzie tego trochę.

Dziękuję Joluś
Zdaję sobie sprawę, że ten rok będzie dla mńie trudny. Będę często kursowała do Mamy i z powrotem więc planowanie prac ogrodowych odpada, będzie tak, jak będzie można
Pewnie pod pod koniec przyszłego tygodnia przyjdzie mi dopiero poszaleć po ogrodzie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 18:14, 10 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Dlatego ja teściową mam u siebie
Zawsze mogę wyjść do ogródka
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 18:14, 10 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mirkaka napisał(a)
Czytam o szczepionce, my z eM byliśmy w czwartek, skierowanie było na Az a okazało się Pf Bardzo się ucieszyłam, właściwie skutków prócz bólu ręki nie było,no trochę sobie poleniuchowaliśmy na drugi dzień.
Zyczę abyś jak najszybciej poczuła się lepiej. U mnie nornice też mają igrzyska

Z tymi szczepionkami to teraz naprawdę loteria. Oby tylko działały, te 2-3 dni, nawet jeśli są trudne, można przeżyć. Co prawda w końcu musiałam zażyć paracetamol, bo nie dawałam już rady z bólem i temp. ale idzie ku lepszemu, jutro na pewno pójdę do ogrodu, nawet na czworakach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:19, 10 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Dlatego ja teściową mam u siebie
Zawsze mogę wyjść do ogródka

Ale moja Mama nie chce u mnie zamieszkać. Normalnie jest sprawna, samorządna, dająca sobie znakomicie radę, fruwająca więcej niż ja, to teraz ją uziemiła ta złamana ręka więc jak już ma zdjęty gips to zaczyna ja nosić.... do siebie.
Ja ja rozumiem, chce być u siebie tylko w obecnej sytuacji obawiam się tego „zosiosamosiowego” działania. Wolałabym sama dopilnować rehabilitacji. Chciałam to załatwić u mnie, ale musiałaby być jeszcze kilka tygodni wiec... zażyczyła sobie ich „u siebie” , sama będzie chodzić wrrrr...
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies