Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Aneta1309 10:26, 09 kwi 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Jolu wszystko minie, ja przez dwa dni po drugiej dawce z łóżka nie wstałam.
Teraz wszystko jest w najlepszym porządku.
Zdrówka i cierpliwości życzę.
Ogród poczeka, zresztą pogoda nie była ostatnio zachęcająca do prac ogrodowych.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Gosiek33 11:59, 09 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Patrz Jolu a martwiłaś się, że nie gorączkujesz. Dobrze, że organizm walczy. Życzę byś za dwa dniu już do ogrodu wychodziła... na spacerek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 12:17, 09 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Nie martw sie Jolu, moja mlodsza siostra po AZ przez tydzien plackiem lezala ale to dlatego, ze nie zgłosila na szczepieniu ze ok. 2-3 tygodnie wczesniej przeszla covid. a moja prawie 70 letnia mama jak mlody buk, nic jej nie bolalo, zadnych efektow ubocznych, nawet osłabiona nie byla. po szczepieniu na dzialke poleciala robic wiosenne porzadki

dobrze bedzie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 12:42, 09 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
No właśnie czytałam gdzieś że taka ostra reakcja na szczepionkę może być sygnałem że się ma przeciwciała.

U mnie też jeszcze nie posprzątane po zimie. Pogoda u mnie kiepska a jak ładnie było to chora byłam. Dzisiaj ciepło w miarę ale głowę urywa.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
mrokasia 13:09, 09 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17959
Jola, odpoczywaj, dbaj o siebie. Taka reakcja może świadczyć o tym, że organizm ostro zabrał się do walki i wytwarzania przeciwciał więc tylko się cieszyć. Weź paracetamol czy tam co innego przeciwbólowego i przeciwgorączkowego i leż. Ogród poczeka, tak długo było zimno że dopiero za chwile wszystko ruszy, zdążysz!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 13:10, 09 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Jola, ogród nie ucieknie, troszkę tylko zarośnie. Dbaj o siebie. Te reakcje po szczepionce są bardzo różne.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 15:31, 09 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Jola leż i odpoczywaj ....ja też po pierwszej dawce miałam 2 dni wyjęte z życia -temp 39,6-bóle ręki stawów i całego człowieka po 2 dawce też byłam osłabiona przez 2 dni ,ale już o wiele mniej ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
jolanka 20:18, 09 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Buziaki dla Was.
Dalej mnie trzyma temperatura, o bólach głowy i wszystkich części ciała co do których nie miałam pojęcia , ze je mam nie wspominam bo to podobno normalne. Przed chwilą nie wytrzymałam i wzięłam paracetamol.
Oczywiście, że człek jest dorosły i przetrzyma ale nie podoba mi się to

Czekam na dzień jutrzejszy, musi być lepiej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Dorii 20:27, 09 kwi 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To taki trochę covid tylko krócej trwa, ale też raczej powikłań nie będzie. U nas podczas covid dwa tygodnie totalnej niemocy, bulu głowy i nie tylko a po to kolejne kilka na razie braku sił, wiecznej zadyszki i męczącego kaszlu.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
jolanka 20:34, 09 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dorii napisał(a)
To taki trochę covid tylko krócej trwa, ale też raczej powikłań nie będzie. U nas podczas covid dwa tygodnie totalnej niemocy, bulu głowy i nie tylko a po to kolejne kilka na razie braku sił, wiecznej zadyszki i męczącego kaszlu.

Współczuję bardzo i dlatego staram się nie złapać tego dziadostwa. Widzę wśród znajomych jak bardzo ich to dotknęło.
Musisz teraz dbać o siebie bo o ile wiem, długo się dochodzi do siebie po przechorowaniu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies