Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

TAR 21:39, 04 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
jolanka napisał(a)

Cały dzień jestem trochę taka trzepnięta, boli mńie głowa i ręka ale nie mam tym razem temperatury.
Te węzły to pojawiły się poprzednio kilka dni po szczepieniu i trwało to jakieś 1,5 - 2 tygodni.
Mam nadzieję, ze u Ciebie będzie krócej bo fajne to nie jest.


ja tez mam to samo z wezlami, ponoc bedzie duza ilosc przeciwcial. chociaz przyznaje, ze wpadlam w lekka panike jak najpierw gulec wyskoczyl mi pomiedzy szyja a barkiem a potem dwa gulaje pod pacha. lekarz mnie troche uspokoil, ze to w ciagu miesiaca powinno sie wchlonąc
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Alija 22:32, 04 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8699
jolanka napisał(a)
Jestem po drugiej dawce A-Z. Mam nadzieję, że tym razem będzie lżej niż po pierwszej. Na konto ew. gorszego samopoczucia jutro i pojutrze pojechałam po szczepieniu na lody. Dobre były


Jolu! Lody to świetny pomysł! Ja po pierwszej dawce Astry byłam chora jedną dobę, temperatura, straszny ból głowy, mięśni, a po drugiej tylko bolała mnie ręka w miejscu szczepienia. Poszłam do ogródka poplewić.
Zdrówka życzę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
jolanka 21:43, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)
kurcze, o węzłach nie słyszałam. współczuję

Gosiu, to podobno nawet częste powikłanie przy AZ.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:45, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)


ja tez mam to samo z wezlami, ponoc bedzie duza ilosc przeciwcial. chociaz przyznaje, ze wpadlam w lekka panike jak najpierw gulec wyskoczyl mi pomiedzy szyja a barkiem a potem dwa gulaje pod pacha. lekarz mnie troche uspokoil, ze to w ciagu miesiaca powinno sie wchlonąc

Ja to nawet znalazłam się u lekarza i usłyszałam przed badaniem: oooo, następna po Astrze
A przeciwciała to sobie z eMem zbadamy za jakies 2-3 tygodnie, tak z ciekawości.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:48, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Alija napisał(a)


Jolu! Lody to świetny pomysł! Ja po pierwszej dawce Astry byłam chora jedną dobę, temperatura, straszny ból głowy, mięśni, a po drugiej tylko bolała mnie ręka w miejscu szczepienia. Poszłam do ogródka poplewić.
Zdrówka życzę.

Jestem baaardzo łakoma jeśli chodzi o lody, tym to można mnie korumpować
Po drugiej dawce też tylko ręka mnie bolała i troszkę takie rozbicie jednodniowe było, nawet temperatury nie miałam. Po pierwszej było na zapas
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 21:48, 10 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Jolu mnie kluli Pfizerem wiec to chyba nie to.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 22:12, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
Jolu mnie kluli Pfizerem wiec to chyba nie to.

Oj, ważne, że przeszlo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:18, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zaniedbuję się ogrodowozdjęciowo bo robię trochę zmian rabatowych. Zdejmuję darń i powiększam kilka rabat więc burdello dokładne. Na razie więc tylko troszkę mixu:

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:23, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jak ja lubię te niebieskości

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:27, 10 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Pierwsze róże już kwitną od kilku dni, kilka innych od dzisiaj więc zdjęcia jeszcze nie są zrobione

Ashley:


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies