Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:17, 30 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Basieksp napisał(a)
Ale masz fajnych gości u mnie raz tylko wypatrzyłam grubodzioby, poza sikorkami i wróblami, dziś było kilka gołębi

Uwielbiam je, to jedna z niewielu rzeczy, która pozwala mi naprawdę sie resetować
Mam nadzieję, że będę miała w tym roku świeże zdjęcia wszystkich, które mnie odwiedzają. Kilka dni temu walnął lekko o szybę tarasową jastrząb ale nie miałam sumienia mu robić zdjęć. Po kilku minutach odleciał. Poza tym był też już strzyżyk, maleńkie toto ale śliczne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:18, 30 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
ryska napisał(a)
Piękne zdjęcia
Udanego 2022

Pięknie dziękuję Renatko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
olciamanolcia 21:41, 30 gru 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6974
Przepiękne zdjęcia . U mnie tez sporo ptaków - sikorki , gile , kosy , dzięcioły i inne cudaki Czasem nad nami krążą jastrzębie a pewnego dnia na dachu u sąsiada wylądował ogromny orzeł- moje koty w minutę znalazły się w domu
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Nowa12 22:10, 30 gru 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Fajny przegląd ptaszków. U mnie tylko sikorki, sójki, mazurki i dzięcioł. I czasem jakiś gołąb przyleci. Grubodzioba nigdy nigdzie nie spotkałam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anpi 23:19, 30 gru 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8135
Podziwiam ptaszorki, ładne zdjęcia, fajne karmniki
Jolu, pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2022!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
inka74 08:32, 31 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Jak zwykle niezwykłe te twoje zdjęcia ptaszorów. Bogactwo gatunków do obserwacji.

Jolu - wszystkiego dobrego na Nowy Rok, aby był lepszy od poprzedniego i żebyśmy miały okazję się spotkać na pogaduchy może jak co roku na ciacho i kawę?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 17:05, 04 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
olciamanolcia napisał(a)
Przepiękne zdjęcia . U mnie tez sporo ptaków - sikorki , gile , kosy , dzięcioły i inne cudaki Czasem nad nami krążą jastrzębie a pewnego dnia na dachu u sąsiada wylądował ogromny orzeł- moje koty w minutę znalazły się w domu

Dziękuję.
A widzisz, gile jakoś mnie omijają a takiego orła to bym chętnie zobaczyła na żywo i wcale się nie dziwię kotom, mądre futrzaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:08, 04 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Nowa12 napisał(a)
Fajny przegląd ptaszków. U mnie tylko sikorki, sójki, mazurki i dzięcioł. I czasem jakiś gołąb przyleci. Grubodzioba nigdy nigdzie nie spotkałam.

Pewnie jest więcej tylko trudno jest cały dzień spędzać przy oknie. U mńie jest łatwiej bo las zaraz za ogrodzeniem to z przyjemnością korzystam z takiej możliwości.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:09, 04 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anpi napisał(a)
Podziwiam ptaszorki, ładne zdjęcia, fajne karmniki
Jolu, pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2022!!!

Dzięki Aniu, Wam też wszystkiego co najlepsze
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:11, 04 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
Jak zwykle niezwykłe te twoje zdjęcia ptaszorów. Bogactwo gatunków do obserwacji.

Jolu - wszystkiego dobrego na Nowy Rok, aby był lepszy od poprzedniego i żebyśmy miały okazję się spotkać na pogaduchy może jak co roku na ciacho i kawę?

Iwonka, mam nadzieję, że tak będzie. Dosyć już tego dobrego (czyli złego), pora na normalniejsze chwile.
Buziaki dla Was.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies