Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 09:48, 26 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mirkaka napisał(a)


Dzięki za namiary, cena powala

Wiem, ale eM zrobił mi taki prezent na Walentynki więc co było robić
W tym roku trochę podrożały niestety
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:50, 26 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magara napisał(a)
Cena powala ale od czego są świnki skarbonki
Ja sobie misę kupię, nie wiem kiedy, ale skarbonkę mam

O to, to. Muszę też taką skarbonkę sobie sprawić a drugą podarować EMowi. Jeszcze nie wiem na co będę zbierać ale bo potrzeb jest sporo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:03, 26 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Martka napisał(a)
Jolanko, zdjęcia ptasie na początek dnia są super. Świetnie opisałaś kosy, tempo przelotu mają świetne, jeśli coś mi przeleciało metr nad ziemią, tak, że nie zdążyłam zobaczyć co to, to na pewno był kos  Skoczki z nich. Radosne widoki.
Klony to loteria, nie wiesz, dlaczego im się spodoba. Jakim cudem tak rosną u Jana? Ja też straciłam 2, a z kolejnych dwóch pozostała po zimie połowa. Kupiłam jakiś preparat z bateriami tlenowymi i podlałam resztę, na razie rosną...

Dla mnie fotografowanie ptaków to może być i na początek i na koniec dnia
Kosy mają jeszcze jedną cechę - śmiecą korą, ziemią i co im tam w łapki i dzioby wpadnie na kostkę, ścieżki itp. Przez pewien czas nie wiedziałam dlaczego codziennie rano mam potwornie zaśmiecony podjazd na brzegu rabat. Dopiero przyuważyłam, że to właśnie kosy robią mi taki porządek w poszukiwaniu robali. A niech tak, wybaczam im

A tymi klonami to podejrzewam, ze tą wertycilozę to przytargałam chyba z ziemią, niewiadomego pochodzenia, którą kupowałam do ogrodu wywrotkami. Jakoś tak padły wszystkie rosnące blisko siebie.
Ten preparat kupiłam w ub roku, też podlałam i też czekam, a w miejscach po klonach do tej pory niczego nie sadziłam. W tym roku muszę się wreszcie zabrać za te rabaty poklonowe
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 10:04, 26 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Piękne kwiaty Zdjęcia ptaków cudne jak to zwykle u Ciebie Kosy też bardzo lubię, tylko szkoda, że tak się kłócą między sobą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 13:14, 26 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Pięknie Elizabeth ci zakwitła. Moja nówka nic nie pokaże. Pąki szczerniały i po imprezie w tym roku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 16:58, 26 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolanko, a masz ambrowce? Z liścia są bardzo klonikowe i chyba nie tak delikatne.
jolanka 18:51, 27 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Anda napisał(a)
Piękne kwiaty Zdjęcia ptaków cudne jak to zwykle u Ciebie Kosy też bardzo lubię, tylko szkoda, że tak się kłócą między sobą

Dzięki Ewo
Podobno kto się czubi ten się lubi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:53, 27 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Pięknie Elizabeth ci zakwitła. Moja nówka nic nie pokaże. Pąki szczerniały i po imprezie w tym roku.

Chociaż jedna. Ani Lennei ani Wildcat nie miały kwiatów i to nie przez przymrozki ale tak im się po prostu zachciało
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:56, 27 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Martka napisał(a)
Jolanko, a masz ambrowce? Z liścia są bardzo klonikowe i chyba nie tak delikatne.

Mam jednego.
Przydał by się jeszcze jeden - kolumnowy. One nie są tak delikatne jak klony ale duuuuże rosną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:20, 27 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Deszcz podlewa, to dobrze. Nie da się niczego robić więc na poprawę nastroju trochę zdjęć cykniętych w przerwach pomiędzy nadchodzącymi chmurami:

Kalina Kilimandżaro Sunrise ma swoje 5 minut.



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies