Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

TAR 08:52, 24 maj 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
juz nie wiem co podziwiac czy rosliny czy ptaki, pleszka w poidelku mnie rozwalila, padlam ze smiechu, lubi dupke moczyc co?

ten moj to nie wiem albo kopciuszek albo pleszka, na dzialce mam innych ptakow wiecej drozdy, kosy, sojki, dziecioly, oczywiscie wszelkiej masci drobiazgi sikorkowe i jest wilga, widzialam, slyszalam ale uchwycic na fotce bardzo ciezko. sa tez te wieksze drapiezne, plus bociany i zurawie. No i jest rodzinka wiewiorek.

Żółta magnolia jest obłedna, zreszta wszystkie inne rowniez, jest na czym oczko zawiesic. pieknie, spojnie i spokojnie. A poidelko śliczne, nietypowe i do pozazdroszczenia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 09:07, 24 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Basieksp napisał(a)
Kos upodobał sobie ambrowca, bo wie jak na tym tle pięknie się prezentuje

Celebryta, tylko selfie nie umie sobie zrobić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:08, 24 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
tulucy napisał(a)
Jolu, bodziszek w dwóch kolorach, blady i różowy, ten to nawet jakby jaśniejszy i ciemniejszy. Wklejam, potem wywalę, jak się namyślisz .


Namysliłam się, bierę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:11, 24 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magara napisał(a)
Ptasie zdjęcia jak zawsze super O ogrodzie nie wspomnę
Pleszki są chyba wyjątkowo kąpielolubne - tak w zeszłym sezonie zaobserwowałam, ale bez dokumentacji

, dzięki
U mnie najbardziej kąpielolubne są kosy i mazurki, chlapią niesamowicie, czyścioszki.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:29, 24 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
juz nie wiem co podziwiac czy rosliny czy ptaki, pleszka w poidelku mnie rozwalila, padlam ze smiechu, lubi dupke moczyc co?

ten moj to nie wiem albo kopciuszek albo pleszka, na dzialce mam innych ptakow wiecej drozdy, kosy, sojki, dziecioly, oczywiscie wszelkiej masci drobiazgi sikorkowe i jest wilga, widzialam, slyszalam ale uchwycic na fotce bardzo ciezko. sa tez te wieksze drapiezne, plus bociany i zurawie. No i jest rodzinka wiewiorek.

Żółta magnolia jest obłedna, zreszta wszystkie inne rowniez, jest na czym oczko zawiesic. pieknie, spojnie i spokojnie. A poidelko śliczne, nietypowe i do pozazdroszczenia

No jak to nie wiesz co podziwiać, wszystko
A poidełko zrobiłam sobie sama, mua, na warsztatach ceramicznych

Wilgę masz? Zazdroszczę, wiem jak trudno ją uchwycić. Sama wiesz, że często dobre zdjęcie ptaka to zupełny przypadek. Oczywiście zawodowcy robią to skuteczniej ale maja zupełnie inny sprzęt i możliwości, no i czasami lubią jak im to i owo marznie na ziemi w krzaczorach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mirkaka 10:53, 24 maj 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Jolu, zdjęcia ptaków niesamowite, fajny masz aparat z takim zbliżeniem.

Widzę Twoją misę, i też bym taką chciała, możesz mi podesłać namiary na pv? Droga była?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
sylwia_slomc... 11:01, 24 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Judaszek cudnie kwitł Rozczula mnie to drzewko Ptaszorki zażywają kąpieli, fajne ujęcia, nieświadome, że podglądasz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 11:13, 24 maj 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
tak, mam wilge ale glownie ja slychac, tylko przypadkiem ja zobaczylam przez chwile mignela. ale zamieszkam tam to predzej czy pozniej obfoce. chociaz zielonego dzieciola w poprzedniej miejscowie przez 5 lat mi sie nie udalo, za szybki. kowalik tez taki plochliwy i ciezki do obfocenia. tym wieszy fun jak sie uda. na pewno ptakow jest sproo roznych, bede obserwowac.
musze u siebie jeszcze teren przepatrzyc pod kątem jeży, bo kopara ma wjezdzac a jez gniazdo lubi zalozyc w takim dziwnym miejscu czasem ponoc w poblizu urzeduje tez bocian czarny ale nie mialam okazji jeszcze go poznac, musze lokalsów podpytac gdzie urzeduje i sie przywitac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 23:28, 24 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Kasya napisał(a)
Czy tylko ja jeszcze nie mam misy ?

Sporo masz tych klonikow i całkiem spore


Ja tez nie mam i nie będę miała. Psy już mają z czego pić .

Jolanka, u Ciebie jak zwykle pięknie i bujnie . Szkoda kloników, ale z nimi to loteria. Niestety.

Przez Ciebie kupiłam sobie tulipanowca kolumnowego (jeszcze w donicy, ale już niedługo ).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
jolanka 13:06, 25 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mirkaka napisał(a)
Jolu, zdjęcia ptaków niesamowite, fajny masz aparat z takim zbliżeniem.

Widzę Twoją misę, i też bym taką chciała, możesz mi podesłać namiary na pv? Droga była?

Priv

Ten aparat świetnie się sprawdza, bez niego trudno byłoby mi „upolować” tyle ptaków.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies