Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 13:08, 25 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
sylwia_slomczewska napisał(a)
Judaszek cudnie kwitł Rozczula mnie to drzewko Ptaszorki zażywają kąpieli, fajne ujęcia, nieświadome, że podglądasz

Ten akurat kwitł pięknie. Mam jeszcze inne ale w tym roku jakoś nie pokazały za wiele więc i nie doczekały się sesji fotograficznej. Zobaczymy na rok
Człek w nieświadomości też zachowuje się swobodnie, czasami aż za bardzo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:31, 25 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)
tak, mam wilge ale glownie ja slychac, tylko przypadkiem ja zobaczylam przez chwile mignela. ale zamieszkam tam to predzej czy pozniej obfoce. chociaz zielonego dzieciola w poprzedniej miejscowie przez 5 lat mi sie nie udalo, za szybki. kowalik tez taki plochliwy i ciezki do obfocenia. tym wieszy fun jak sie uda. na pewno ptakow jest sproo roznych, bede obserwowac.
musze u siebie jeszcze teren przepatrzyc pod kątem jeży, bo kopara ma wjezdzac a jez gniazdo lubi zalozyc w takim dziwnym miejscu czasem ponoc w poblizu urzeduje tez bocian czarny ale nie mialam okazji jeszcze go poznac, musze lokalsów podpytac gdzie urzeduje i sie przywitac

Cierpliwość wynagrodzi wszystko
A z tym zielonym dzięciołem to przyobserwuj okolice mrowisk bo on przecież tym się żywi. Ja upolowałam właśnie na ziemi jak pałaszował śniadanie za ogrodzeniem. Niestety potem przyszła ekipa, czyściła las i zniszczyła mi dwa duże mrowiska za płotem, no i od tamtej pory dzięcioła, na tyle blisko aby go sfocić, nie widzialam
Masz jeże? Super, u mnie nie ma albo nie widzialam.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:34, 25 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agatorek napisał(a)


Ja tez nie mam i nie będę miała. Psy już mają z czego pić .

Jolanka, u Ciebie jak zwykle pięknie i bujnie . Szkoda kloników, ale z nimi to loteria. Niestety.

Przez Ciebie kupiłam sobie tulipanowca kolumnowego (jeszcze w donicy, ale już niedługo ).

Oj tam, oj tam, a jak Cię ochota najdzie?
Klonikow szkoda ale już nie będę próbować z kolejnymi, trudno, widocznie mi nie pisane

Masz tego tulipanowca? Nooo, będzie Pani zadowolona. Ale ja czekałam na jego kwiaty, jak zobaczyłam je po raz pierwszy to jakbym na loterii wygrała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anabuko1 14:41, 25 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23568
jolanka napisał(a)
Wszystkie poidełka napełnione wodą. W tym Pani Pleszka.




Piękna Brawo za perfekcyjne zdjęcia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatorek 16:04, 25 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
jolanka napisał(a)

Oj tam, oj tam, a jak Cię ochota najdzie?
Klonikow szkoda ale już nie będę próbować z kolejnymi, trudno, widocznie mi nie pisane

Masz tego tulipanowca? Nooo, będzie Pani zadowolona. Ale ja czekałam na jego kwiaty, jak zobaczyłam je po raz pierwszy to jakbym na loterii wygrała


Takie żółte? To mój takie ma (w każdym razie miał). Kupiłam dość wyrośnięte drzewo już, jeszcze w donicy stoi. Czeka na miejsce.

Misa ewentualnie na taras .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mirkaka 16:37, 25 maj 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
jolanka napisał(a)

Priv

Ten aparat świetnie się sprawdza, bez niego trudno byłoby mi „upolować” tyle ptaków.


Dzięki za namiary, cena powala
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Magara 23:34, 25 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Cena powala ale od czego są świnki skarbonki
Ja sobie misę kupię, nie wiem kiedy, ale skarbonkę mam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 06:08, 26 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolanko, zdjęcia ptasie na początek dnia są super. Świetnie opisałaś kosy, tempo przelotu mają świetne, jeśli coś mi przeleciało metr nad ziemią, tak, że nie zdążyłam zobaczyć co to, to na pewno był kos  Skoczki z nich. Radosne widoki.
Klony to loteria, nie wiesz, dlaczego im się spodoba. Jakim cudem tak rosną u Jana? Ja też straciłam 2, a z kolejnych dwóch pozostała po zimie połowa. Kupiłam jakiś preparat z bateriami tlenowymi i podlałam resztę, na razie rosną...
jolanka 09:43, 26 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
anabuko1 napisał(a)

Piękna Brawo za perfekcyjne zdjęcia

Dziękuję Aniu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:47, 26 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agatorek napisał(a)


Takie żółte? To mój takie ma (w każdym razie miał). Kupiłam dość wyrośnięte drzewo już, jeszcze w donicy stoi. Czeka na miejsce.

Misa ewentualnie na taras .

Chyba jeszcze za wcześnie na kwiaty na tulipanowcu. Zazwyczaj kwitnie w czerwcu. Są pomarańczowo-żółte. Nie wkleję teraz bo piszę z tabletu ale na pewno znajdziesz w int. jak wyglądają.
Misa czeka…
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies