Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 22:04, 28 cze 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Martka napisał(a)

Bardzo udana ta kompozycja
Upały bezpardonowo skracają różaną radość, świetnie, że znalazłaś czas na zatrzymanie chwil piękne widoki. QofS zachwyciła mnie swoim wyprostowanym kwiatostanem. Nie mam tych Angielek, które Ty masz, więc z radością nacieszam się

Cieszę się, że Ci się podoba
Upałów nie znoszę. Siedzę zamknięta w domu, bo chłodniej i nic nie robię, nie potrafię funkcjonować w takich temperaturach.
QofS muszę jesienią przesadzić bo ma za dużo cienia i nie rośnie tak jak powinna.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 22:32, 28 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jolanka napisał(a)


Herzogin Christiana


Wszystkie Twoje piękne róże obejrzałam, ale ta to chyba nie Hezogin? Akurat Herzogin miałam, to się wymądrzę (nota bene czy ta moja to czasem do Ciebie nie trafiłą?)
Jak sobie tak te róż oglądam to tęsknota mi za nimi wraca, ale teraz też bardziej w kierunku tych drobnokwiatowych, jednopłatkowych - przeurocze są
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jolanka 05:47, 29 cze 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zana napisał(a)


Wszystkie Twoje piękne róże obejrzałam, ale ta to chyba nie Hezogin? Akurat Herzogin miałam, to się wymądrzę (nota bene czy ta moja to czasem do Ciebie nie trafiłą?)
Jak sobie tak te róż oglądam to tęsknota mi za nimi wraca, ale teraz też bardziej w kierunku tych drobnokwiatowych, jednopłatkowych - przeurocze są

Kurcze, aż poleciałam przed chwila do krzaków. Masz rację, to nie Herzogin C.. Ta ze zdjęcia rośnie obok niej i raczyła się wtulić tak, że wyglądała na pierwszy kwiat swojej sąsiadki Myślałam, że przez te upały to się troszkę kwiatuszkowi za bardzo rozwinęło.
Ta to podejrzewam jest Home@Garden - chyba bo metki nie miała przy kupowaniu.

A od Ciebie jest 2 Herzoginki, nawet miałam Ci wkleić to zdjęcie sąsiadki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 12:39, 29 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
jolanka napisał(a)

Dzięki piękne
Nie znałam tych róż, które polecasz. Już je sprawdziłam. Ciekawa jestem czy w rzeczywistości ten róż to taki bardziej prawdziwie różowy czy taki amarantowy? Na pewno będę kupowała róże z pojedynczymi płatkami, są śliczne, takie filigranowe, delikatne w wyrazie


Raczej ciemny róż. Przyjedź to sprawdzisz, nawet organoleptycznie
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 12:02, 01 lip 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)


Raczej ciemny róż. Przyjedź to sprawdzisz, nawet organoleptycznie

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:05, 01 lip 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
W cieniu 35 stopni a dopiero południe
Na słońcu nie wiem bo boję się zmierzyć.

Wszystko w domu pozamykane, pozasłaniane, można jakoś funkcjonować ale na zewnątrz regularna Sahara
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Martka 19:48, 01 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolanko, oby do jutra. Ochłodzenie ma nadciągnąć, u mnie w nocy było dziś na zewnątrz 23.
Gosiek33 21:03, 01 lip 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Czołgam się po domu, oddychać nie ma czym. Tylko kilka jeżówek podlałam wieczorkiem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 21:12, 01 lip 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Martka, Gosiu, czuję tak samo. Czekam na jutro i ledwie żyję. Cały dzień temperatura była 35 stopni. Teraz jest 27. Oby tylko nie było wichury i gradu. Jestem przeczulona. Trąba, która przeszła u mnie poprzednio była 30 czerwca
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agatorek 23:04, 01 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
jolanka napisał(a)

Dzięki piękne
Nie znałam tych róż, które polecasz. Już je sprawdziłam. Ciekawa jestem czy w rzeczywistości ten róż to taki bardziej prawdziwie różowy czy taki amarantowy? Na pewno będę kupowała róże z pojedynczymi płatkami, są śliczne, takie filigranowe, delikatne w wyrazie


Agata, Brzozowadziewczyna, ma u siebie piękną różę o nazwie Plaisanterie. Kwiaty różnokolorowe (!), o pojedynczych płatkach. Śliczna jest

Twoje róże też piękne . Teraz chyba wszędzie jest problem z wilgocią w ziemi. Chociaż oczywiście na piasku trochę gorzej, niż w glinie. Czekam na dzisiejsze opady…ale póki co grzmi tylko.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies