Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 12:05, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przepraszam za długie milczenie - najpierw sporo różności rodzinnych i ńie tylko a teraz dopadł nas COVID.
EM chyba przytargał bo zaczęło się od niego w sobotę. Przechodzi dosyć ciężko ale obyło się i mam nadzieję obędzie bez szpitala. Dzisiaj już wychodzi na taras, ma apetyt i temperatura spadła. Za to teraz ja od wczoraj zdycham. Jesteśmy zaszczepieni 3 dawkami a ja dodatkowo już raz chorowałam w lutym więc liczę na taryfę ulgową.
A mieliśmy wczoraj termin szczepienia 4 dawką

Jestem wściekła bo zamiast cieszyć się dobrą pogodą, latem, ogrodem to pilnuję pudełka z lekami i pilota od telewizora.

Postaram się odpowiedzieć na posty choć przepraszam za ich nieaktualność.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:07, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Wiolka5_7 napisał(a)
Jola mimo że brak u Ciebie szerokich kadrów to jest pięknie !

Dziękuje Wiolu, może w końcu doczekam się możliwości fotografowania całych rabat bez zażenowania, że nie są nadal dokończone tylko pozaczynane i czekają, czekają, czekają
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:08, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ kolorów.

Wszystkich nie lubię, np żółtego i czerwonego ale inne a i owszem
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:17, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Martka napisał(a)

Co to za róża i jej towarzystwo? Świetne połączenie.

Przez chwilę zastanawiałam się oglądając zdjęcia dziewczyn z ogrodu AK, czy może gospodyni zabroniła pokazywania szerszych planów? ale rozumiem, że południe to nie jest dobre światło na takowe, a komórce zawsze się wybaczy świetne uzupełnienie wrzuciłaś, Jolanko. Miałyście super czas w pięknym miejscu. Ale Jolanko, u Ciebie też powodów do narzekań nie widzę... Róże, ostróżki, trawy, bujnie i kolorowo, jak na lipiec przystało.


Ta róża to Jasmina a powojnik Summer Snow. W końcu zarosły ten róg działki tak jak chciałam Szkoda, że nie wygląda to tak przez cały rok - no może pół

Gospodyni spotkania czyli Ania-kwartet nie zabroniła ale rzeczywiście słońce południowy to nie jest dobra pora na dobre zdjęcia. Ja miałam w ręku tylko telefon więc robiłam zdjęcia nie zastanawiając się zbytnio, i tak nie widziałam na ekranie efektów, dopiero w domu kiedy zgralam do komputera

Martuniu, piękne dzięki ale kiedy ogląda się dokończone, dopieszczone ogrody innych to chciałaby dusza do raju a tu tylko przedsionek za oknem Cóż, czas potrzebny, będzie lepiej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:24, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magara napisał(a)
Jola, fajny weekend miałyście ale Ty to chyba akurat w żadne kompleksy nie wpadłaś

To niebieskie to driakiew? Jeżeli tak to jaka? I jak wysoka rośnie? I czy się nie rozłazi?


Zachwycił mnie ten duet

Oj tam, oj tam, u Ani to każdy wpada w kompleksy, nie bój żaby, to norma

To niebieskie to driakiew , noooo… chyba gołębia ale moja wiedza aż tak daleko nie sięga. Na doniczce było tylko driakiew. Trochę mi się pokłada ale u mnie gleba piaszczysta, nie wiem jak by było w trochę cięższej. Ma jakieś 40 cm wysokości. Przezimowala więc liczę na powtórkę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:26, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
wiklasia napisał(a)
Białe towarzystwo róż - obstawiam powojnik.
Zgadłam?
Zgadłam?
Czy może trafiłam jak kulą w płot?

Oczywiście, że trafiłaś, to powojnik Summer Snow. Jest fajny bo nie trzeba go przycinać wiosną. Można oczywiście ale jeśli się tego nie zrobi to wspina się po drzewach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:27, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Helen napisał(a)
Jola, piękny masz ogród i świetne połączenia faktur i kolorów a za szersze kadry od AK bardzo Ci dziękuję, tego brakowało.

Ja też dziękuje za miłe słowa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:33, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Jola, ale twój "szczegół" też bardzo pociągający
Właśnie sobie uświadomiłam że jeszcze u ciebie nie byłam. Chyba muszę się kiedyś wprosić
Super wygląda Summer Snow na świerkach

Haha, dzięki

Jolu, zapraszam serdecznie w każdej chwili, najwyżej rabaty przykryję żeby wstydu nie było ale kawę eM robi dobrą
Tylko niech COVID u mnie przejdzie bo po wszystkich moich atrakcjach tylko jego po raz kolejny mi brakowało wrrrr
Wiem, że Ania będzie u Ciebie w weekend, żałuję, że jestem uziemiona

Summer Snow jest świetny a oko masz do rozpoznawania superaśne, buziaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:35, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
Wow ile kwiecia pieknie
Może w przyszłym tyg podjade ?

Ba, tyle kwiecia, nie tyle co u Ciebie Kasiu
Zdzwaniamy się
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:36, 11 sie 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
olciamanolcia napisał(a)



Cos pieknego Druga fotka jest niesamowita Cudo

Miło mi, lubię takie kolory
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies