Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:21, 06 maj 2024


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)
Jolu super, ze jestes. Tylko fotek nieco mało.

Przyjadę do Ciebie to zrobię więcej - będę miała co
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:27, 06 maj 2024


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ElzbietaFranka napisał(a)
Tak nieraz bywa w życiu, że trzeba wszystko odłożyć i wybrać to najważniejsze w naszym życiu.

Ogród nie ucieknie jest. Tylko trzeba go przemeblować. Powoli dasz radę.
U mnie też zaczyna być studnia. Dookoła drzewa a ja w środku tam gdzie róże miały słońce cały dzień już nie mają tylko 2 godziny a to za mało.

Pozdrawiam Jolu

Masz rację Elu, czasami potrzeba nam innego oddechu.

Ogród pewnie będzie odnawiany pomalutku bo tylko moimi łapkami więc czas, czas, czas
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:28, 06 maj 2024


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Makao napisał(a)
Fajnie że jesteś Jolu. Musisz pokazać szersze kadry żebyśmy mogli zobaczyć te buszowała za płotem
Mówisz że cienisty ogród Ci się zrobił? Fajnie

Pokażę, pokażę, tylko sprzątnę trochę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:31, 06 maj 2024


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
UrsaMaior napisał(a)
No to teraz przeniesiesz to co trzeba na bardziej słoneczną miejscówkę i będzie ok. Róże też lubię, w takich warunkach najlepiej radzą sobie piżmowe. Potetrisuj trochę i już

Tak będę robić, tylko zastanawiam się, czy kilkuletnie róże zniosą taki tetris. Może lepiej kupić kilka świeżutkich takich samych. Jeszcze nie wiem.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 20:34, 06 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42241
jolanka napisał(a)

Tak będę robić, tylko zastanawiam się, czy kilkuletnie róże zniosą taki tetris. Może lepiej kupić kilka świeżutkich takich samych. Jeszcze nie wiem.

Mi się nigdy nie udało przesadzić starszych krzaków niestety
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
UrsaMaior 20:44, 06 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8327
jolanka napisał(a)

Tak będę robić, tylko zastanawiam się, czy kilkuletnie róże zniosą taki tetris. Może lepiej kupić kilka świeżutkich takich samych. Jeszcze nie wiem.


Zniosą. Łucja brała moje 10-letnie róże w zeszłe lato i żyją.
____________________
ogród pod lasem
tulucy 20:53, 06 maj 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
UrsaMaior napisał(a)


Zniosą. Łucja brała moje 10-letnie róże w zeszłe lato i żyją.

Dla ścisłości- żyły przed wyprowadzką moją. A teraz to nie wiem. Ale to prawda. Od Joli dostałam kilkuletnie co najmniej dwie wielkie róże, M. Hilling i Bantry Bay. Obie ładnie kwitły w następnym roku już. A pamiętam, jak panowie stekali ładując którąś do samochodu.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Margo2 22:31, 16 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 870
Jolu, bardzo dobrze Cię rozumiem.
Miałam tak samo. Najpierw ogród bez drzew słoneczny, a potem sama sobie zrobiłam niechcący cień.
Do tej pory nie umiem sobie z tym poradzić, bo lubię rośliny na słońce, a dodatku żal mi było sie ich pozbywać. To były moje pierwsze byliny, miałam do nich sentyment.
Ciężko tak całkowicie zmienić pierwotną koncepcję
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies