Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

tulucy 21:33, 04 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
białe jeżówki gatunek tez się ładnie sieją,u mnie zakwitły w drugim roku od rozrzucenia nasionek z "mamusi"
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 21:33, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dzisiaj już tak nie prażyło z nieba wiec robiliśmy ścieżkę prowadząca do zrobionego wreszcie śmietnika. Ponieważ w tym miejscu nigdy nie było wcześniej kopane wiec możecie sobie wyobrazić ile było perzu, kłączy innych chwaściorów i jak zbita była ziemia.
Jestem ugotowana, miejsce składowania kamieni, krawężnikow i diabli wiedza czego jeszcze powoli znika Nie mogę Wam niczego pokazać bo zepsuł się laptop, a dokładniej zasilacz. Nie miałam pojęcia, ze kupno nowego to taki problem. Jutro em pojedzie na giełdę to może kupinwlasciwy. Można przez internet ale wtedy potrwało by to na pewno z tydzień
Dobrze, ze mam jeszcze tablet.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:35, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
tulucy napisał(a)
białe jeżówki gatunek tez się ładnie sieją,u mnie zakwitły w drugim roku od rozrzucenia nasionek z "mamusi"

Nomto będę czekała co mi zakwitnie. Miałam i rózowe i białe w miejscu gdzie mam siewki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ogrodula 21:56, 04 sie 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
U mnie też dużo ptaszków,a kosy biedne w tym roku co podchowają młode to sroki im spacyfikują gniazdo.W przyszłym roku dostaną budki.
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
Margerytka40 22:28, 04 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Dzisiaj już tak nie prażyło z nieba wiec robiliśmy ścieżkę prowadząca do zrobionego wreszcie śmietnika. Ponieważ w tym miejscu nigdy nie było wcześniej kopane wiec możecie sobie wyobrazić ile było perzu, kłączy innych chwaściorów i jak zbita była ziemia.
Jestem ugotowana, miejsce składowania kamieni, krawężnikow i diabli wiedza czego jeszcze powoli znika Nie mogę Wam niczego pokazać bo zepsuł się laptop, a dokładniej zasilacz. Nie miałam pojęcia, ze kupno nowego to taki problem. Jutro em pojedzie na giełdę to może kupinwlasciwy. Można przez internet ale wtedy potrwało by to na pewno z tydzień
Dobrze, ze mam jeszcze tablet.


Joluś,dokładnie wiem o czym mówisz. Taka robota najgorsza. Wolałabym hektar wypielić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
malgol 22:35, 04 sie 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wpadlam jak zwykle po cichutku, ale tym razem zostawię ślad piękne te białe jezowki I ciekawa jestem jak u Ciebie będzie z siewkami. U mnie zakwitly na rozowo...
A moja parka kosow wychowała 3 legi młodych. Każdy po 4 sztuki Bardzo mnie to cieszy zważywszy że robiły to pod okiem 2 kotów
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
tulucy 22:38, 04 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie na naście przepikowanych na stałe miejsce jedna okazała się różowa ja je przesadzam jak ciutek samosiejka podrośnie, ale nie tylko takie duże.
no i sporo porozdawałam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
frezja 22:45, 04 sie 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Białe roślinki pooglądałam...lubię biel w ogrodzie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
09:15, 05 sie 2017
z lapkiem współczuje, ja na tablecie czasem przeglądam ogr, ale nie lubię pisać
anabuko1 09:38, 05 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Podziwiam cudną rózę Eisvogel
I te białe lilie i białe jeżówki wyglądają prześlicznie.Brawo!!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies