Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

pestka56 09:24, 03 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Gosiek dobrze napisałaś Naklejki też nie pomagają. I... będziesz też miewała skrzydlatych gości w domu, jeśli lubisz mieć otwarte okna
____________________
Kasia
ren133 10:10, 03 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jolanka napisał(a)
Kolejna młodzież - to przecież przyszlośc

Kos

Przyszedł do ogrodu - rozejrzał się






Joluś
Podziwiam Cię za tą wiedzę ornitologiczną!!!
Chciałabym tak umieć rozpoznawać ptaki, które do mnie przylatują ... a jest ich trochę ostatnio

PS Takie czarne też mnie nawiedzają ale czy to akurat kosy sa to tylko Ty mogłabyś to ocenić
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Alicja169 11:11, 03 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Białe jeżówki są takie eleganckie. Nie udały mi się z nasion, Twoje są z nasion czy sadzonka, mają zdolność rozsiewania?
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
malkul 20:57, 04 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
piekne są te białe jeżówki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jolanka 21:06, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Zana napisał(a)


Ja się tak nie bawię!!!! U Ciebie i u Iwonki takie piękne, a u mnie pokraki. To nie jest sprawiedliwe, o!

Anulka, Twoje nadrobią na pewno. O ile pamiętam, sadzilas je dosyć późno, muszą nadrobić. Wtedy my będziemy zazdrościć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:12, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)


Nie zadręczaj się. Zasłony nie pomagają, a ptaki muszą nauczyć się nowej przeszkody na drodze lotów I tak zdarzą się wypadki, że któryś nie wyrobi w ucieczce albo z wiatrem się mierząc

Na początku dużo ptaków rozbijało się o nasze okna - miałam wielkie wyrzuty sumienia, ale z czasem nauczyły się i tylko kilka czasem padnie. W tym roku tylko jeden zatopiony


Może masz rację, ale i tak jest mi przykro kiedy zdarza się ptasia katastrofa U mnie jest ich tyle, ze nie jestem w stanie nad zrobić, naklejki, firanki na pewno nie pomogą .
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:14, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
pestka56 napisał(a)
Gosiek dobrze napisałaś Naklejki też nie pomagają. I... będziesz też miewała skrzydlatych gości w domu, jeśli lubisz mieć otwarte okna

Oj, lubię otwarte okno tarasowe Jeszcze żaden ptak nie wpadł do domu ale motyle tak
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:18, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ren133 napisał(a)



Joluś
Podziwiam Cię za tą wiedzę ornitologiczną!!!
Chciałabym tak umieć rozpoznawać ptaki, które do mnie przylatują ... a jest ich trochę ostatnio

PS Takie czarne też mnie nawiedzają ale czy to akurat kosy sa to tylko Ty mogłabyś to ocenić

Przez ostatni rok trochę się douczylam, pomógł mi mój aparat fotpgraficzny. Kiedy uda mi się zrobić zdjęcie, szukam fotografii w atlasach, internecie a często tez wołam na pomoc Bogdzię albo Kasię
Kosy są bardzo ciemne ale tylko Panowie, Panie są szare.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:20, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Alicja169 napisał(a)
Białe jeżówki są takie eleganckie. Nie udały mi się z nasion, Twoje są z nasion czy sadzonka, mają zdolność rozsiewania?

Moje jezowki to sadzonki. Mam młode siewkimz UB roku ale jeszcze nie kwitly. Podejrzewam, ze będą różowe.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:21, 04 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
malkul napisał(a)
piekne są te białe jeżówki

Tez tak uważam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies