Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

jotka 11:00, 13 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Fajnie, że pokazałaś ogród z różnych stron, teraz czuję jakbym tam na prawdę spacerowała.
Ślicznie, altanka super i dobry sposób na jukkę w donicy - może nie rozpanoszy się tak jak moja. Musiałam ją siła ograniczać, bo założyła sobie liczną rodzinę wokół kosztem innych roślin.

Nasadzenia na rabatkach w moim guście
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Ania 00:01, 14 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Dzięki Aniu i Jotka , na tej rabacie jeszcze mam ochotę wrzosów dosadzić a już się pojawiają ciekawa jestem tylko, czy juka w tej donicy przezimuje czy raczej powinnam ją schować ?
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
anula_wn 12:10, 14 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
No to ja już wiem "która" Ania do mnie dzisiaj pisała nie skojarzyłam z Twoim ogrodem, bo nie masz podpisu (ani fotki). Przecież Ty dziewczynko masz już b.ślicznościowo! ładnie obsadziłas rabaty, a brzozy "rosną w oczach", prawda?
No i choć nie powinnam zadroszczę tych wrzosów... u mnie jakoś im niedobrze, albo ja ręki do nich nie mam ale jak siebie znam, jak się pojawią jesienia znów kupię, posadzę, a na wiosnę wywalę
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ana 12:12, 14 lip 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Anula nie wywalaj na wiosnę!! Moje wszystkie wyglądały na martwe, brunatne, suche...zostawiłam, zasiliłam, dałam mikoryzę i podlewałam i odbiło 75% zobacz u mnie, wkleiłam foty wrzosowiska dziś
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
tyna 13:19, 14 lip 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Sebek napisał(a)

najpiękniejsze to Ty masz Dziewczyno pacioreczniki piękniaste, miodzio po prostu, cały szpaler

Cały wątek obleciałem w poszukiwaniu pacioreczeników, bo je uwielbiam i nie znalazłem.
Ale pewnie Justynko chodziło Ci i pięciorniki


no pewnie, dopiero teraz zobaczyłam, co za głupotę napisałam
pięciorniki -
późno było
____________________
pozdrawiam :)
Sebek 14:16, 14 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gdzie tam późno - sowy dopiero się wtedy rozkręcają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 15:36, 14 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Ana napisał(a)
Anula nie wywalaj na wiosnę!! Moje wszystkie wyglądały na martwe, brunatne, suche...zostawiłam, zasiliłam, dałam mikoryzę i podlewałam i odbiło 75% zobacz u mnie, wkleiłam foty wrzosowiska dziś


nie widzę ;/
na której stronce Ana te foty ?

znalazłam
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ania 22:33, 14 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
anula_wn napisał(a)
No to ja już wiem "która" Ania do mnie dzisiaj pisała nie skojarzyłam z Twoim ogrodem, bo nie masz podpisu (ani fotki). Przecież Ty dziewczynko masz już b.ślicznościowo! ładnie obsadziłas rabaty, a brzozy "rosną w oczach", prawda?
No i choć nie powinnam zadroszczę tych wrzosów... u mnie jakoś im niedobrze, albo ja ręki do nich nie mam ale jak siebie znam, jak się pojawią jesienia znów kupię, posadzę, a na wiosnę wywalę


No tak aż mi głupio, ,że ja taka anonimowa, a mówiła Danusia na początku, jest mapa ogrodów ani podpisu, ani zdjęcia, ale cały wolny czas zajmuje mi czytanie i oglądanie tych cudownych ogrodów i nie rozeznałam się zupełnie technicznie ale poprawię się obiecuję, zaraz coś pokombinuje i z mapą i z podpisem a zdjęcie ? może co znajdę aktualnego w miarę
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 23:38, 14 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
No i proszę jak się zmobilizowałam, a właściwie to Anula mnie zmobilizowała jest fotka, jest podpisik i na mapie też jestem i co się okazuje? że my prawie sąsiadeczki jesteśmy mieszkałam kiedyś w Pruszkowie a to rzut beretem do Komorowa że też wcześniej nie skojarzyłam gapa jedna
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
jotka 23:40, 14 lip 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
zadanie wykonane na "5", a właściwie na "6" - miło Cie widzieć
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies