Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

Juzia 17:48, 20 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Ale fajna historia!
I w dodatku obrazkowa!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ZieloneWrota 08:11, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj Juzia, dziękuję staram się nadrobić historię, aby w końcu dotrzeć do teraźniejszych czasów, dzień za dniem uciekają ale już blisko.
Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 11:53, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Załamka tyle się naprodukowałam aby uzupełnić wpis, a tu nagle się okazuje że jest błąd systemu i nic się nie wgrało, na dodatek wszystko się skasowało.
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 12:21, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Trawa wysiana czekamy na deszcz, lecz zbytnio się nie zapowiada że będzie padało, jak zwykle mam takie szczęście, za to jak umyję okna lub auto od razu pada.

____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 12:35, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Na górce przed domem ma być las, na chwilę obecną jest młody lasek, pomiędzy trawnik który notorycznie wypala słońce, postanowiłam posadzić jałowce płożące które kiedyś pokryją trawnik, a wzdłuż podkładów są i będą dosadzone wrzosy.




Przy drewutni lekkie poprawki. Kiwi i ostrokrzew mają towarzystwo wrzosów, kosmosy, malwy, groszek pachnący.



____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 12:47, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Po budowie domu różne rzeczy pozostają, resztki cegły z posadzki werandy postanowiłam wykorzystać do murku który pozostał po fundamentach domku mam nadzieję że róże okrywowe które tam rosną pokryją ładnie tą cegłę. Do róż dołączyła pysznogłówka.



Rokitnik aby owocował potrzebował pary, prośba spełniona, ciekawe czy on też się wywiąże z owoców.

____________________
Agataod początku
BasiaLT 12:52, 21 kwi 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Prace idą szybko aż furczy. Z przyjemnością się ogląda twój ogród.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
ZieloneWrota 12:54, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Maciejka wysiana i już się coś wykluwa. Bratki też wsadzone.



Papryka i pomidory przepikowane.




Ze względu na to iż w tym sezonie kupiliśmy ule i chcemy zająć się pszczółkami, mój mąż postanowił, że zrobi dla nich pożytek i z nasion powysiewał kwiatki miododajne zobaczymy jaki efekt tego będzie słowa dotrzymał, jest tego więcej to tylko cząstka.

____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 13:20, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Hartujemy oleandry, pierwsza zima u nas.



W dniu 17.04.2016r odbyły się Targi ogrodnicze w Piotrkowie Trybunalskim, pogoda dopisała nie wróciliśmy z pustymi rękami, kilka sztuk jest z nami: świecznica, przetacznik, orlik, jałowce płożące, buldeneż, parzydło leśne, oraz słonecznica. Mają już swoje miejsca.





W tym tyg. 23-24.04.2016r. Targi będą w Bratoszewicach, będę na pewno.

http://www.lodr-bratoszewice.pl/aktualnosci
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 16:09, 21 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
BasiaLT napisał(a)
Prace idą szybko aż furczy. Z przyjemnością się ogląda twój ogród.

Dziękuję Basiu, staram się z opowieścią oraz zdjęciami dotrzeć do czasów teraźniejszych, to fakt prace przyspieszyły gdyż rozbiórka nas zmotywowała i wiosna nakręca, gorąco pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies