Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

ZieloneWrota 14:49, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj, dziękuję za miłe słowa, dopiero się rozkręcam i tak po prostu w rzeczy samej nie nadążam za waszymi opisami i zdjęciami mam tylko cichą nadzieję że się wyrobie, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataP 14:56, 27 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)

Cześć imienniczko, moja siedziba łódź wschód Justynów, oj tak odzysk to moje drugie imię, aż się boję co będzie na starość .


Agata no to do Bożenki masz rzut beretem, ona też z Justynowa
oto Jej wątek

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2074-rododendronowy-ogrod-ii?page=4022#post_0
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 15:09, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Agata no to do Bożenki masz rzut beretem, ona też z Justynowa
oto Jej wątek

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2074-rododendronowy-ogrod-ii?page=4022#post_0

Dziękuję, info poszło do Bogdzi, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Margarete 15:49, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj nowa nasza łódzka kolezanko
Ciesze sie że kolejna osoba przystała do naszego grona, przeczytałam cały wątek ( trudno nie było...jak zaczynałam swoja obecność tu na O. to przeczytałam cały watek naszej "tulipanowej królowej " -Any...i to wtedy było cos ponad 1000 stron ...)

Piekne miejsce na dom, ogród tez fajnie sie zapowiada, te cegły z odzysku, ten murek, te podkłady i starocie zakomponowane w przestrzeń - wszystko mi sie bardzo podoba. Masz miłośc do bukszpanów - kula superowa - to jest jedena z charakterystycznych roslin dla tego forum

Widziałam tez wiąza - jak mój, wstawiłam wczoraj fotki swojego u siebie - kocham mojego ale żrą go szpeciele co roku mimo że zaciekle z nimi walcze, są efekty, poprawia sie ale ....nie do końca.

Widziałam że byliscie na targach w Piotrkowie - my dwa lata temu wieksza grupą tez tam bylismy, warto bo ceny niezłe, oferta duz - w tym roku zapraszała nas na nie Ania z Malutkiego pod lasem ale wybralismy inne targi - cała grupą bylismy w ub wekend w Opatówku i u producenta magnolii pana Zymona.

Twój pomysł na lasek i płożące jałowce też fajny - u Ani - Małej Mi z wątku - Ogród Małej Mi widziałam kiedys podbny pomysł na duża powierzchnie z płozacych jałowców zamiast trawnika - chyba fotki od swoich sasiadów pokazywała.

Rozpisałam sie ponadmiare, mam nadzieje ze uda nam sie kiedys spotkac w wiekszym łódzkim i podłódzkim gronie bo my aktywna grupe tu na O. tworzymy, wymieniamy sie informacjami, doświadczeniami, roslinami, pomysłami, spotykamy na wspólne zakupy albo na pogaduchy, planujemy i ralizujemy wspólne wyjazdy - najbliższy w czerwcu do Rozarium do Niemiec ( tuz przy naszej granicy).

Zapraszamy cie Agatko do czynnego uczestnictwa w zyciu naszej Ogrodowiskowej coraz wiekszej rodziny !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ZieloneWrota 16:01, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Jest mi niezmiernie miło poznać was póki co wirtualnie, zapowiada się ciekawie, jestem pod ogromnym wrażeniem waszych bliskich i bliższych znajomości, mam ogromny mętlik w głowie próbuję ogarnąć wasze wpisy ale muszę dawkować sobie te przyjemności bo jak to usłyszałam ostatnio od M. że obiad był na kolację tak się wczułam w rolę, ale nie ma tego złego, pozdrowionka
____________________
Agataod początku
AgataP 17:55, 27 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)
Jest mi niezmiernie miło poznać was póki co wirtualnie, zapowiada się ciekawie, jestem pod ogromnym wrażeniem waszych bliskich i bliższych znajomości, mam ogromny mętlik w głowie próbuję ogarnąć wasze wpisy ale muszę dawkować sobie te przyjemności bo jak to usłyszałam ostatnio od M. że obiad był na kolację tak się wczułam w rolę, ale nie ma tego złego, pozdrowionka


oj tam oj tam niech się przyzwyczaja hahaha
____________________
Z Pszenicznej...
paulina_ns 18:39, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj wpadłam się przywitać, ładny domek, spora kolekcje roślin już masz. Zaznaczam i będę zaglądala
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
ZieloneWrota 18:45, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj, dziękuję że wpadłaś z jednej strony dobrze że taka pogoda, gdyż mogę nadrobić forum. Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Bogdzia 21:14, 27 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przeczytałam wszystko od pierwszej do ostatniej strony i napisałam do Ciebie na pw, przeczytaj i odpisz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dominika11 14:27, 28 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
przyszłam do Ciebie z innego wątku
domek ładny
będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies