Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

asica 07:12, 06 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3814
Duże zmiany. Małe też jest piękne. Czy będziemy mogli śledzić powstający ogród? Bo ja z przyjemnością bym podglądała. Zapewne nie tylko ja
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Pszczelarnia 09:57, 06 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Myszorku!

Pamiętałaś o gronie czekających i admiratorów Ogrodu Zmyślonego. Życzę Ci sił i wiem, że kolejny Twój ogród będzie jeszcze piękniejszy!

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ania 17:50, 06 kwi 2018


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Ja też kibicuję i trzymam kciuki za powodzenie wszystkich zmian i czekam na nowe, będzie o tyle ciekawe, że poparte niesamowitym doświadczeniem
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
myszorek 10:11, 08 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Ooo, dziękuję za pamięć. Tak, nowy wątek pewnie założę. Wstępny szkielet już jest. Może niewiele jeszcze widać, bo trawy jeszcze nie ruszyły i łysawo. Brakuje zimozielonego szkieletu. A, pokażę niebawem . Tempo mam ekspresowe tym razem. Wspaniałego dnia życzę.
____________________
ogród zmyślony
paniprzyroda 11:38, 08 kwi 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Lubiłam zaglądać do Twojego wątku, stworzyłaś niesamowity ogród. Tym bardziej cieszę się na nowy. Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
asica 16:18, 08 kwi 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3814
To ja już nie mogę się doczekać .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
myszorek 18:03, 22 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dzień dobry, tak się zapowiadałam z nowym ogrodem, a tu nic. Wrzucę tymczasem kolory przewodnie. Będzie dość wsciekle miejscami.Spokojnego weekendu bez trąb.
____________________
ogród zmyślony
myszorek 18:05, 22 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dzień dobry, tak się zapowiadałam z nowym ogrodem, a tu nic. Wrzucę tymczasem kolory przewodnie. Będzie dość wsciekle miejscami.Spokojnego weekendu bez trąb.
____________________
ogród zmyślony
Gabriela 18:12, 22 cze 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bylinowa rabata, kolorowa - dla mnie interesująco, pokaż koniecznie nowy ogród. Jakoś spodziewam się że będzie mniej formalny od poprzedniego.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Agulina_Em 13:26, 26 wrz 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
myszorek napisał(a)
Odpoczywać mi kazano. W związku z tym przy okazji budowy wybiegu dla psów powstała moja oaza spokoju. Tu przebywam w tym sezonie...







Pozdrawiam


Przepiękny ogórd!!!A ja mam pytanie o te wielkie płyty... szukam wszędzie informacji na ich temat... czy to firma L.? Położyliśmy takie w tym roku na tarasie i są na nich tak okropne i brzydkie wykwity wapienne, że nie mogę na nie patrzeć... Producent twierdzi, zę to normalne ale u nikogo jeszcze takich nie widziałam... czy mieliście jakieś problemy z tymi płytami..? Czy od razu po położeniu nie wyglądały gorzej a później kolor się wyrównał..? Pozdrawiam ciepło...





____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies