Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Michael 14:31, 12 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Czytam Magdo, że nie używamy słowa na "u..." i racja w Twoim przypadku. Rzeczywiście masz już pewien plan na swój ogród i tego się trzymaj oby tak dalej... Zakupy w Kordusie były już pod pewien pomysł z niecierpliwością czekam do soboty aby ujrzeć cosik tam żeś sobie wykombinowała...
Rysunek w Paint całkiem ok... bynajmniej wiem jakie kolorki będzie miała ta skarpa i rzeczywiście kupiłaś takie ...
och tylko czekać a potem wzdychać ach...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 14:36, 12 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
wiesz Michał tak sobie myslałm dzisiaj o twoim zakątku z klonikiem i mi tam pasuje jakis rózanecznik pomarańczowy, np gibraltar. Nie wiem jeszcze jak to sie ma do całości, ale wydaje mi się, ze to byłby fajny akcent, ach
____________________
ogród zmyślony
Michael 14:44, 12 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
ale o jakim zakątku mowa bo za bardzo nie "kumkam" gdyż ja nie mam zakątku bynajmniej takiego...?
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 14:50, 12 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
jak nie masz jak masz:

no powiedz, ze to nie Twoje
____________________
ogród zmyślony
Michael 15:20, 12 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Rzeczywiście moje ale gdzie on miałby mi się zmieścić w tym gąszczu ja nawet palca nie mogę wsadzić a co dopiero rh?
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Michael 15:21, 12 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
popstrykam dziś "zakątek klonowy to może coś poradzisz ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 15:56, 12 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
a co ja mogę poradzic. Widzę tam tylko ten kolor, a może nawet taki bardzie łososiowy, co by z tulipanami grał, rózanecznik wszędzie się wciśnie, możesz go prowadzić do góry,żeby parę kwiatków było, potem jak przekwitnie to w sumie zadna atrakcja.Ale masz "żywą" tą zieleninę
____________________
ogród zmyślony
Michael 16:51, 12 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Szczerze mówiąc nie wiem jak Ci to zobrazować abyś mogła zobaczyć ....
myśl jakaś w tym jest ale gorzej z wykonaniem gdyż jest tam dość ciasno jak już pisałem ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Martek 17:11, 12 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
"Myszorku i gdzie ten ugór "?????????;P Chyba ze 100 razy pytano .No nie ma po nim śladu odpowiem za gospodynię wątku ))
Spore pole do popisu i coraz widoczniejszy efekt twojej pracy Myszorku Jestem pod wrażeniem ,jak nie masz nic przeciwko wpadnę jeszcze kiedyś na spacer
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
myszorek 13:26, 13 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Czesc Martek, wpadaj ile chcesz
No chyba mój mózg wolniej jednak koduje zmiany, niż je robię.Sama nie nadążam czasem. Teraz juz zmiany będę wolniejsze, a tegoroczne nasadzenia będą widoczne dopiero w przyszłym roku, jak byliny się rozrosną. Tymczasem znalazłam wczoraj godzinę czasu i podłubałam przy skalniaku.Jeszcze azalię muszę z niego przesadzić na tyły działki i wsadzić z 5 jałowczyków kolumnowych i ciupkę kwiatów letnich

obok coniki na skalniak doszły skalnice-tym razem prawie białe. Podobają mi się nędzniochy jak kwitną.

z na drugim poboczu sklaniaka jest rozbielenie zawilcami, lebiodką i tiarrelką białą+niebieskości dąbrówki o ciemnych liściach

posadziłam żagwin-ale jakieś kolory poplątane ma.Nakazałam mu rosnąć takim meandrem

Tymczasem przed domem tulipany z blue arrowem


____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies