Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gliniasto, skarpiasto i wietrznie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Gliniasto, skarpiasto i wietrznie.

Katarzyna13 16:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Cześć Ewuniu. Zapraszam. Przyznam się, że od razu pobiegłam do Ciebie. Oj wątek masz już obszerny. Może czas na wizytówkę?
Śliczna magnolia
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Gardenarium 20:10, 01 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajny zagajnik zrobiłaś, jak w ogrodzie z lustrem Ściółkuj wrzośce korą, najlepiej drobniutką, mieloną.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katarzyna13 20:16, 01 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Dziękuję Danusiu. Zagajnik to twoja zasługa. Staramy się sadzić wedle projektu. Sprawia to nam wielką przyjemność. Jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy skorzystać z twoich zdolności. Mamy jedynie problem z zakupem niektórych roslin. Nasze lokalne szkółki ich nie produkują. Szukamy więc przez Internet.
Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Renii 21:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Witaj Kasiu. Dzisiaj wróciłam, zdążyłam posadzić wrzośce, ale już ciemno było na fotki. Kupiłam ich 10 sztuk A sadzenie zajęło mi dużo więcej czasu niż Tobie. Pięknie wypełniasz przestrzenie w swoim ogrodzie.
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
eVka 21:55, 01 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Katarzyna13 napisał(a)
Cześć Ewuniu. Zapraszam. Przyznam się, że od razu pobiegłam do Ciebie. Oj wątek masz już obszerny. Może czas na wizytówkę?
Śliczna magnolia

Kasiu, przyznam się szczerze, że już dawno nie czytałam z Tak zapartym tchem żadnego wątku. Zaczyna się niewinnie, wręcz nieporadnie, powolutku i nagle projekt Danusi, mistrzostwo świata, i realizacja. Coś wspaniałego. Pięknie masz a będzie jeszcze piękniej!
Bardzo podobają mi się Twoje kompostowniki, chyba odgapię, bo.moje też z palet ale dużo brzydsze.
Fajnie, że lubisz rodki, ja reż je kocham ale dopiero się ich uczę.

Dziękuję za pochwałę magnolii

Wizytówki nie mam, jeszcze nie skończyłam ogrodu
____________________
Katarzyna13 21:57, 01 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Reniu Dzięki za miłe słowa. Czekalam na ciebie. Jaki kolor pasadzilas wrzośćcow? No i jak ci sie udał urlopik? Opowiadaj gdzie byłaś? Mam niedosyt twoich fotek. Anglia jest cudna. Można oszaleć. My w zeszłym roku zrobiliśmy sobie wycieczkę do Londynu na Chelsea w maju. Taki prezencik na okrągłe urodziny od emusia dostałam. Całe trzy dni zwiedzaliśmy tylko parki i ogrody. Cudownie było. Bardzo chciałabym to jeszcze raz powtórzyć.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Katarzyna13 22:23, 01 kwi 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Ewuniu to bardzo miłe co piszesz. Dziękuję. Z tą nieporadnością to taka historia, że dalej w niej tkwię. Za każdą decyzją są nieprzespane noce. Każda doniczka budzi we mnie takie emocje, że obawiam się czy że mna jest wszystko ok Tworzenie ogrodu to spełnianie marzeń. Wszystkiego uczę się od podstaw bo wychowawam się w typowych śląskich blokowiskach. To pierwszy nasz sezon. Scinam, nawożem, pryskam, kopie, grabie i za każdym razem cała drżę w obawie czy oby na pewno tak to sie robi. Ale chyba tak ma każdy tu początkujący.

Kompostowniki są proste w montażu i bardzo pojemne. Zgapiaj jeśli masz ochotę
A co do wizytówki to może zamiast jej pokażesz coś w wątku o metamorfozach?
Biegnę do Ciebie bo mam duże zaległości do nadrobienia
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
eVka 09:39, 02 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Katarzyna13 napisał(a)
Ewuniu to bardzo miłe co piszesz. Dziękuję. Z tą nieporadnością to taka historia, że dalej w niej tkwię. Za każdą decyzją są nieprzespane noce. Każda doniczka budzi we mnie takie emocje, że obawiam się czy że mna jest wszystko ok Tworzenie ogrodu to spełnianie marzeń. Wszystkiego uczę się od podstaw bo wychowawam się w typowych śląskich blokowiskach. To pierwszy nasz sezon. Scinam, nawożem, pryskam, kopie, grabie i za każdym razem cała drżę w obawie czy oby na pewno tak to sie robi. Ale chyba tak ma każdy tu początkujący.

Kompostowniki są proste w montażu i bardzo pojemne. Zgapiaj jeśli masz ochotę
A co do wizytówki to może zamiast jej pokażesz coś w wątku o metamorfozach?
Biegnę do Ciebie bo mam duże zaległości do nadrobienia

Chyba każda z nas tak zaczynała i ja nadal też tak mam Każda doniczka okupiona rozterkami, gdzie posadzić, w jakiej ziemi etc.
Ja wprawdzie wychowana od małego na tej ziemi ale dopiero teraz zaczynam uczyć się prawdziwego ogrodnictwa...

Kompostowniki musze mieć takie jak Twje, no świetne są!

W metamorfozach może w tym roku, jak zrobię piękne letnie fotki
____________________
anbu 09:58, 02 kwi 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasiu podziwiam działania wiosenne
A piesia miziam
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kociamama 10:46, 02 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
Katarzyna13 napisał(a)
Oczywiście w taką słoneczną pogodę Figle na trawce również zaliczone



Psie szczęście w czystej postaci
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies