Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 23:29, 06 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kondzio napisał(a)
to gdzie ma być ta rozanka przez was mozna zawału dostać
aaaaa no już wyjaśniłam, chcę przerobić tę rabatę pod śliwą gdzie są rh bo one tam się męczą strasznie i mnie nerwią... że się męczą już wiosną mówiłam o różach w tym miejscu, ale dałam jeszcze szans rh, niby wypuściły ładnie nowe przyrosty ale...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:30, 06 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
Nie będzie rh?
ja bym chciała żeby były, ale one są chyba innego zdania...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kondzio 23:31, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ana_art napisał(a)
aaaaa no już wyjaśniłam, chcę przerobić tę rabatę pod śliwą gdzie są rh bo one tam się męczą strasznie i mnie nerwią... że się męczą już wiosną mówiłam o różach w tym miejscu, ale dałam jeszcze szans rh, niby wypuściły ładnie nowe przyrosty ale...
no moze i masz racje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ana_art 23:31, 06 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
Rany, to ja się muszę uśmiechnąć po nasionka
a już jest komitet kolejkowy a tak poważnie to ja mszę zerknąć czy one jakoweś nasionka mają bo goopia w tej materii
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:36, 06 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kondzio napisał(a)
no moze i masz racje
jedno jest pewne nie myli się ten kto nic nie robi nie wiem czy to dobre posunięcie, ale nawet mój M stwierdził po tygodniu nie bytu w domu, że znowu żółkną.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Nikita 23:49, 06 lip 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
ana_art napisał(a)

A mnie się bardzo ta rabata podobuje!!! Taki uporządkowany misz-masz
Pozdrawiam i buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Robaczek 00:08, 07 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Aniu,
Faktycznie Rh na takiej patelni nie bardzo…w takim wąskim miejscu widzę tylko rabatówki max do metra.
Ze sprawdzonych odmian w różowościach mogę polecić Leonarda, Baronesse, Rosario, Home & Garden, Bailando - wszystkie w miarę kompaktowe, do metra, zdrowe. Ewentualnie żaaróweczka okrywowa - Heidetraum. W jaśniejszych urocza i bezproblemowa jest niziutka Stephanie Baronin zu Guttenberg Rose, albo wyższa - Pastella (ta ma tendencje do niekontrolowanych batów niestety).
Jeśli chcesz żeby róże spływały z tych gabionów to najlepsza byłaby Heidetraum:. Wypuszcza długie przewieszające się pędy, uginające się pod ciężarem kwiatów:



Tutaj Stefka z Leosiem:



I Baronesse ze swoją siostrzyczką, Marysią:



____________________
ana_art 07:09, 07 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dziękuję Robaczku, myślałam wcześniej o takiej przewieszającej ale nie wiem co na to moje cisy które chcę prowadzić troszkę wyżej ponad gazon jeszcze mi podpowiedz gdzie poza rosarium kupić ładne sadzonki bo widzę, że z dostępnością z tej list u nich krucho
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Robaczek 09:07, 07 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Zobacz u Ewy Jarmulak: rozarium.org
Cisom się nic nie stanie, a mocny kolor na tle zieleni cisów będzie się ładnie prezentował.
____________________
popcorn 09:57, 07 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
PS pierwsza werbenka z tych od Ciebie się zabiera za kwitnienie
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies