Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Margarete 15:35, 13 sty 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
MirellaB napisał(a)

Chodziło mi o begonie
A one nie są jednoroczne?

Odpowiem za Anę, tak one są jednoroczne........Ana kupuje je co roku w duzych ilościach albo czerwone albo różowe i obsadza swoje rabaty dośc ciasno nimi.......ściągnełam ten pomysł od niej i tez u siebie tak robiłam...u mnie na ryneczką są po 1 zł max 1,50 zł...a jak wieksza ilosc to można ponegocjowac...

Zaraz mnie tu pogoni Ana ....bo ja taki niemianowany rzecznik prasowy Any

Swoja drogą ja tez zachwyciłam sie u Any jej VF i sobie zrobiłam podobny szpalerek Vanilek z grackami ale mam dopiero 2 sezony wiec jeszcze nie mam takiego efektu jak u Any że łał...czekam na taki efekt

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:36, 13 sty 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ana pozdrawiam noworocznie życząc udanego roku 2016 pod wzgledem ogródkowym, rodzinnym, zawodowym i tak w ogóle, spełnienia marzen i planów !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 15:38, 13 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)

Chodziło mi o begonie
A one nie są jednoroczne?
tak, jednoroczne
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 15:40, 13 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Margarete napisał(a)

Odpowiem za Anę, tak one są jednoroczne........Ana kupuje je co roku w duzych ilościach albo czerwone albo różowe i obsadza swoje rabaty dośc ciasno nimi.......ściągnełam ten pomysł od niej i tez u siebie tak robiłam...u mnie na ryneczką są po 1 zł max 1,50 zł...a jak wieksza ilosc to można ponegocjowac...

Zaraz mnie tu pogoni Ana ....bo ja taki niemianowany rzecznik prasowy Any

Swoja drogą ja tez zachwyciłam sie u Any jej VF i sobie zrobiłam podobny szpalerek Vanilek z grackami ale mam dopiero 2 sezony wiec jeszcze nie mam takiego efektu jak u Any że łał...czekam na taki efekt

Miło mieć takiego rzecznika Małgosiu. Dziękuję za życzenia i odwzajemniam.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
sylwia_slomc... 19:01, 13 sty 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
ana_art napisał(a)
średnio na oko... wstawiałam taką fotkę na której stoje za hortensjami w ich niższym miejscu (ta część jest dwa sezony młodsza) a ja mam 168, za mną jest gracilimus, ML mam takie do 'cycków' według miary Gierczusi i według mnie nie będzie ich widać zza vanilek czy limek


A jak wygląda jesienią??? to samo miejsce jak rozchodniki dają czadu?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ana_art 19:44, 13 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
sylwia_slomczewska napisał(a)


A jak wygląda jesienią??? to samo miejsce jak rozchodniki dają czadu?

mniej więcej tak


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mixtoorka 21:15, 13 sty 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A te kosmosy jakie wdzięczne . Pięknie pasują do Twojej cud-rabaty . Wielbię ją również. Pozdrawiam .
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Sebek 21:24, 13 sty 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
średnio na oko... wstawiałam taką fotkę na której stoje za hortensjami w ich niższym miejscu (ta część jest dwa sezony młodsza) a ja mam 168, za mną jest gracilimus, ML mam takie do 'cycków' według miary Gierczusi i według mnie nie będzie ich widać zza vanilek czy limek




Czad! Ale zachwyca mnie wielkość tych rozchodników! Moje jakieś takie miniaturowe są ... Ale to chyba lepiej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kuba 21:31, 13 sty 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
A jaka to odmiana rozchodników Anetko, uwielbiam ten kontrolowany busz wylewajacy się na trawnik
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ana_art 23:06, 13 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kuba napisał(a)
A jaka to odmiana rozchodników Anetko, uwielbiam ten kontrolowany busz wylewajacy się na trawnik
a kto to może wiedzieć kupowane jako rozchodnik ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies