Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Sebek 12:22, 15 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czy tylko ja do tej pory myślałem, że te kompozycje tulipanowe to zamierzone były?
A tu masz, fffpadka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasya 12:26, 15 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41851
ana_art napisał(a)






rozumiem rozczarowanie jesli sie zaplanowalo inaczej ale i tak bylo cudnie

ten pomarancz z ciemnym rozem bardzo zaskakujaco ladny
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ana_art 13:34, 15 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Czy tylko ja do tej pory myślałem, że te kompozycje tulipanowe to zamierzone były?
A tu masz, fffpadka
zamierzone dół poza tymi przed powonienia zgadza sie co do joty. Na godzę zamiast lambad (strzępiaste pomarańczowe) i bordowych lilioksztaltnyvh była wolna amerykanka przy stożka h teoretycznie odcień sie zgadzał ale nie były to angelque. Podsumowując 5 odmian które kupiłam w dużej ilości sie nie zgadzała
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 13:35, 15 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kasya napisał(a)


rozumiem rozczarowanie jesli sie zaplanowalo inaczej ale i tak bylo cudnie

ten pomarancz z ciemnym rozem bardzo zaskakujaco ladny
tem pomarańczowe z burgundem akurat sie zgadzał nie zgadzało sie to co na gorze zamysł był taki by połączyć pomarańczowe z burgundem i różem i na dole były inne odmiany i te sie zgadzają a na gorze niestety nie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Filemon24 13:50, 15 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Na prawdę przykra sprawa z takimi pmyłkami, ja takich oszustów załatwiam w momencie, bardzo dosadnie pisze swoje niezadowolenia i zawsze reklamacje są na moją korzyść
przestroga dla innych żeby lepiej od nich nie zamawiać, podejrzewam, że oni robią to z premedytacją, nakupują tańszych cebul a potem sprzedają jako rarytasy.
____________________
14:31, 15 wrz 2016
Sebek napisał(a)
Czy tylko ja do tej pory myślałem, że te kompozycje tulipanowe to zamierzone były?
A tu masz, fffpadka


tez do dzis byłam w takim błędzie.


najgorsze jest to ze człowiek wymyślił sobie kompozycje raptem kwitnaca 2-3 tygodnie i doznał porazki ...i nikt go nawet nie chce przeprosić ...o rekompensacie finansowej nie wspominając

PS. w amerykańskim sklepie reklamowalam krem który przyszedł w popsutej-dziurawej tubce ...troche zawartości karton wchłonął.
ładnie mnie przeprośili i w 2 dni robocze zwrócili pieniadze 100% wartości .....popsuty krem został u mnie..... inny świat tam jest....zatęskniłam za normalnością
malkul 14:56, 15 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
rozpisałas się z tymi odmianami
a juz najlepsze jest wtedy gry pomylone cebule welezą
to człekowi bidnemu pozostaje osiiweć w minucie
ja do wiosny 2016 siwa zostałam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ana_art 14:59, 15 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
eee_taam napisał(a)


tez do dzis byłam w takim błędzie.


najgorsze jest to ze człowiek wymyślił sobie kompozycje raptem kwitnaca 2-3 tygodnie i doznał porazki ...i nikt go nawet nie chce przeprosić ...o rekompensacie finansowej nie wspominając

PS. w amerykańskim sklepie reklamowalam krem który przyszedł w popsutej-dziurawej tubce ...troche zawartości karton wchłonął.
ładnie mnie przeprośili i w 2 dni robocze zwrócili pieniadze 100% wartości .....popsuty krem został u mnie..... inny świat tam jest....zatęskniłam za normalnością

kurcze chyba wprowadziłam ciut zamieszania

Otóż zestawienie bordo/róż z pomarańczem które jest na dole murku oporowego się zgadza taki był zamysł chciałąm połączyć dwa nie pasujące do siebie kolory, takie samo zestawienie kolorystyczne miało być na górze czyli tam gdzie są Vanilki ale w innych odmianach czyli Lambada burgundowe liliokształtne i pełne różowe, i tu był zonk. Zonk był też na dole przed piwoniami gdzie zamiast pełnych w różu pojawiły się żółto/pomarańczowe zresztą też ładne ale nie takie miały być. Druga sprawa to Angelique przy stożkach, sadze je co roku od 4 lat w dużej ilości i tylko RAZ były to angelique, fakt zawsze były w odcieniu różu ale zupełnie inne. W tym roku po prostu się wkurzyłam.Nie mówię o takich pojedynczych wpadkach z kolorem irysów gdzie zamiast wszystkich szafirowych dostałam 3 kolory (szafir, fiolet i jasny błękit)
Z cebulami i ich reklamacją jest taki problem że jak przychodzą to nie wiesz czy są wporządku. Przychodzi wiosna, czekasz z utęsknieniem na każdy kolor i dostajesz co los chciał I albo zapominasz i machasz ręką albo nie. Ja machnęłam poraz kolejny, ale jak dostałam @ z informacja o fantastycznych promocjach to zadałam pytanie. Czy w tym roku przewidujecie pomyłki w cebulach jak w roku ubiegłym. Pani uprzejmie mnie poinformowała że zależy im na dobrej obsłudze klienta i jeśli zdarzyło się cos takiego to żeby reklamować. Zareklamowałam więc i co się okazuje juz mi nikt więcej nie odpisał. Nie lcząc komentarza na fb na zadane pytanie że nie otrzymali żadnej reklamacji... Przejrzałam @ i mam potwierdzenie odebrania @. Co ciekawsze na Fb założyli nowy funpagr a stary o nazwie benex ma dość dużo negatywnych pini, Na nowym nie można już dodać opinii o firmie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 15:01, 15 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malkul napisał(a)
rozpisałas się z tymi odmianami
a juz najlepsze jest wtedy gry pomylone cebule welezą
to człekowi bidnemu pozostaje osiiweć w minucie
ja do wiosny 2016 siwa zostałam
cebule jakoś snu z powiek mi nie spędzają, ale nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę

Tak duży dostawca powinien chyba dbać o swoje dobre imię
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
18:24, 15 wrz 2016
zmeczyłam się od czytania

nie lubię długich postów ... temat cebul uważam za rozłożony na elementy pierwsze .....obkupiłam sie w tym roku w insektach (oczywiście na zdecydowanie mniejsza skale niż ty) robiac zakupy przyjełam na siebie element ryzyka ...ze moge czasem nie kupic tego co na metce napisali ...reklamacji w razie co nie przewiduje ..paragony wywaliłam ...szkoda zdrowia i nerwów ....oby los był łaskawy a wiosna 2017 kolorystycznie udana
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies