Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Sebek 18:49, 15 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)

kurcze chyba wprowadziłam ciut zamieszania

Otóż zestawienie bordo/róż z pomarańczem które jest na dole murku oporowego się zgadza taki był zamysł chciałąm połączyć dwa nie pasujące do siebie kolory, takie samo zestawienie kolorystyczne miało być na górze czyli tam gdzie są Vanilki ale w innych odmianach czyli Lambada burgundowe liliokształtne i pełne różowe, i tu był zonk. Zonk był też na dole przed piwoniami gdzie zamiast pełnych w różu pojawiły się żółto/pomarańczowe zresztą też ładne ale nie takie miały być. Druga sprawa to Angelique przy stożkach, sadze je co roku od 4 lat w dużej ilości i tylko RAZ były to angelique, fakt zawsze były w odcieniu różu ale zupełnie inne. W tym roku po prostu się wkurzyłam.Nie mówię o takich pojedynczych wpadkach z kolorem irysów gdzie zamiast wszystkich szafirowych dostałam 3 kolory (szafir, fiolet i jasny błękit)
Z cebulami i ich reklamacją jest taki problem że jak przychodzą to nie wiesz czy są wporządku. Przychodzi wiosna, czekasz z utęsknieniem na każdy kolor i dostajesz co los chciał I albo zapominasz i machasz ręką albo nie. Ja machnęłam poraz kolejny, ale jak dostałam @ z informacja o fantastycznych promocjach to zadałam pytanie. Czy w tym roku przewidujecie pomyłki w cebulach jak w roku ubiegłym. Pani uprzejmie mnie poinformowała że zależy im na dobrej obsłudze klienta i jeśli zdarzyło się cos takiego to żeby reklamować. Zareklamowałam więc i co się okazuje juz mi nikt więcej nie odpisał. Nie lcząc komentarza na fb na zadane pytanie że nie otrzymali żadnej reklamacji... Przejrzałam @ i mam potwierdzenie odebrania @. Co ciekawsze na Fb założyli nowy funpagr a stary o nazwie benex ma dość dużo negatywnych pini, Na nowym nie można już dodać opinii o firmie


To tak jak z rezolucją - gadajcie se swoje, a my swoje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 07:05, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Po wpadkach benexu prez dwa kolejne lata w tym roku u nich nic nie zamowiłam
Gdy w bladoróżowych i bordowych tulipanów wyrosly mi pomaranczowe to równiez osiwiałam i w jeden dzień ściełam 50 tulipanów... również orliki i zawilce, ktore u nic zamawiałm to porazka. Na szczęscie konkurencja jest duza i mozna w innych miejscach zamawiac. Jak kolejni będą mieli pomyłki to tez na forum o tm będziemy pisac. Od wpadek benexu dokładnie zapisuje jakie i gdzie sadze tulipany oraz gdzie były kupowane.....

Pomyłki mogą si zdążyć kazdemu ale trzeba na nie reagować !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 09:56, 16 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Po wpadkach benexu prez dwa kolejne lata w tym roku u nich nic nie zamowiłam
Gdy w bladoróżowych i bordowych tulipanów wyrosly mi pomaranczowe to równiez osiwiałam i w jeden dzień ściełam 50 tulipanów... również orliki i zawilce, ktore u nic zamawiałm to porazka. Na szczęscie konkurencja jest duza i mozna w innych miejscach zamawiac. Jak kolejni będą mieli pomyłki to tez na forum o tm będziemy pisac. Od wpadek benexu dokładnie zapisuje jakie i gdzie sadze tulipany oraz gdzie były kupowane.....

Pomyłki mogą si zdążyć kazdemu ale trzeba na nie reagować !
ufff a już myślałam że ze mną coś nie halo...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
adom1206 13:20, 16 wrz 2016

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Ania tyle cebul o matko kiedy ty to sadziłaś dziewczyno.Twój post uzmysłowił mi że o cebulowych na wiosnę nie pomyślałam wogóle a przecież pusto będę miała.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Filemon24 13:36, 16 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Ja myślę, zę skoro ktoś wydał tyle pieniążków co Aneta natrudził sie z ich sadzeniem a później patrzy że większość sie nie zgadza to ma prawo czuć frustracje i złożyć reklamacje! Nie podaruj im tego!
____________________
Filemon24 13:37, 16 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Chciałam dodać tez że jak widać sklepy to wykorzystują że ludziom nie chce się dochodzić swoich praw i składać reklamacji wiec robią na odpie... i mają to gdzieś, moim zdaniem takich rzeczy sie nie powinno darować!
____________________
ewelaa74 15:27, 21 wrz 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857




Czy w donicach masz rozchodniki??
Piękne!
Nawet nie pomyślałam, że tak można .....
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
mkasia 15:26, 22 wrz 2016

Dołączył: 18 kwi 2016
Posty: 78
Przyszlam się przywitać kolejny piękny ogród przychodzę od Madzenki. Napisała mi, że Ty używasz sadzarki do cebul. Jesteś zadowolona ze swojej? Zastanawiam się czy faktycznie jest wygodna i szybciej się z nią sadzi.
ana_art 07:25, 23 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
adom1206 napisał(a)
Ania tyle cebul o matko kiedy ty to sadziłaś dziewczyno.Twój post uzmysłowił mi że o cebulowych na wiosnę nie pomyślałam wogóle a przecież pusto będę miała.
w ubiegłym roku sadziłam w październiku i listopadzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:27, 23 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ewelaa74 napisał(a)




Czy w donicach masz rozchodniki??
Piękne!
Nawet nie pomyślałam, że tak można .....

Tak i żeby było ciekawiej to wsadziłem w ubiegłym roku kilka złamanych gałązek do tej donicy bo szkoda mu było wyżucić i tak sobie przezimował
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies