Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ren133 08:29, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)
a to rożnie, na początku dawałam w ukorzeniacz po klika gałązek i wtykalam pomiędzy sadzonki żeby zagęścić , później jak już było gęsto robiłam nowe sadzonki na przechowalniku. W tym roku kilka sztuk mi wypadło, nie obudziło sie po zimie, wiec wykorzystałam te z przechowalnika


tak myślałam Dzięki

PS Zbroisz się na wiosnę?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ana_art 21:02, 14 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
z bólem serca muszę stwierdzić, że w tym roku nie zamówię ani jednej cebuli w benexie....
na 1000 cebul zamówionych w tamtym roku 520 było pomylonych. Napisałam do nich reklamacje wraz z opisanymi zdjęciami. Niestety cisza, jak pisałam na Fb to udają przygłupa, że nic nie otrzymali, a mam potwierdzenie odczytania @
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
21:25, 14 wrz 2016
ana_art napisał(a)
z bólem serca muszę stwierdzić, że w tym roku nie zamówię ani jednej cebuli w benexie....
na 1000 cebul zamówionych w tamtym roku 520 było pomylonych. Napisałam do nich reklamacje wraz z opisanymi zdjęciami. Niestety cisza, jak pisałam na Fb to udają przygłupa, że nic nie otrzymali, a mam potwierdzenie odczytania @


no to ból ...kup w marketach ceny lepsze a i wybór tez jest niezły

chyba że liczysz ze te zeszłoroczne sie udadzą też wiosna 2017
Makao_J 21:55, 14 wrz 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No to porażka. Gdybym wiedziała to kupiłabym gdzieś indziej a tak to jedynie mogę teraz czekać cierpliwie do wiosny i liczyć że się uda. Złość czuję.

Chyba dokupię na wszelki wypadek jakieś cebule dodatkowe.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kasya 21:58, 14 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41852
ana_art napisał(a)
z bólem serca muszę stwierdzić, że w tym roku nie zamówię ani jednej cebuli w benexie....
na 1000 cebul zamówionych w tamtym roku 520 było pomylonych. Napisałam do nich reklamacje wraz z opisanymi zdjęciami. Niestety cisza, jak pisałam na Fb to udają przygłupa, że nic nie otrzymali, a mam potwierdzenie odczytania @


az tak ?
a co mialo byc a co bylo ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ana_art 23:23, 14 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kasya napisał(a)


az tak ?
a co mialo byc a co bylo ?
samych Angelique było 300 :

Lambada
Burgundy Liliokształtne
Angelique
Crispion Sweet
Mascottee





____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:26, 14 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Makao_J napisał(a)
No to porażka. Gdybym wiedziała to kupiłabym gdzieś indziej a tak to jedynie mogę teraz czekać cierpliwie do wiosny i liczyć że się uda. Złość czuję.

Chyba dokupię na wszelki wypadek jakieś cebule dodatkowe.

przez trzy poprzednie lata było w miarę ok, raz miałąm pomylone angelique i jakieś pojedyncze niedobitki w kolorze czerwonym ale w roku ubiegłym przesadzili... bądź dobrej myśli
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 08:05, 15 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
I tak piękne plamy zrobiły te tulipany.
Ale nikt nie lubi pomyłek.
Ana, przy stożkach tam gdzie potem masz begonie, masz łan tulipanów. Jak sobie radzisz w tym miejscu z wymianą na begonie? Chyba wtedy są jeszcze liście...
Kiedy sadzisz tam begonie?
A potem cebulki zakopujesz między begoniami? Chodzi mi o ten pierwszy raz, kiedy sadzisz tulipany...
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 10:59, 15 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)
I tak piękne plamy zrobiły te tulipany.
Ale nikt nie lubi pomyłek.
Ana, przy stożkach tam gdzie potem masz begonie, masz łan tulipanów. Jak sobie radzisz w tym miejscu z wymianą na begonie? Chyba wtedy są jeszcze liście...
Kiedy sadzisz tam begonie?
A potem cebulki zakopujesz między begoniami? Chodzi mi o ten pierwszy raz, kiedy sadzisz tulipany...
wszystkie tulipany w tym miejscu wymieniam co rok
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
BasiaLT 12:00, 15 wrz 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Tak wielka pomyłka to po prostu partactwo.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies