Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 17:10, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Pod samą siatką beda thuje, już wiem, że buksy musza byc z lekka rozrzuce (chociaż dalej marzy mi się styl formalny). Na dużej rabacie trawnik do wywalenia, myślę o obwodce z bukszpan. Tylko czy tam nie będzie za pusto???. Między bukszpanami, jako dolny poziom będą trawy, dalej myślę jakie...
Ale mam zagwostke...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
polinka 17:34, 10 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aniu, bardzo dziękuję za odwiedziny i prezenty! Miłe przedpołudnie dzisiaj mialam

Jeśli marzy Ci się ogród formalny to trzeba myśleć nad innym ułożenie bukszpanow. Jeśli tylko będziesz pewna swojego wyboru to zaczniemy projektowac
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 17:42, 10 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Aniu, a tyje przy płocie będziesz prowadziła wysoko, czy tylko do wysokości ogrodzenia?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 17:46, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
polinka napisał(a)
Aniu, bardzo dziękuję za odwiedziny i prezenty! Miłe przedpołudnie dzisiaj mialam


Poli ta ja dziękuję. Już Was koffam dziewczyny☺
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 17:50, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
aga_pe napisał(a)
Aniu, a tyje przy płocie będziesz prowadziła wysoko, czy tylko do wysokości ogrodzenia?

Agus thuje na froncie, trochę ponad płot, tak aby się nie kurzylo-na pewno będą cięte,a po bokach tak wysoko jak Bozia da ☺☺☺☺
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 17:58, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
To jeszcze z szerszej perspektywy moj "zielnik" pokarze☺Dobra na "zupki" tu wszelakiego rodzaju:
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Toszka 19:38, 10 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
AniMa napisał(a)



Aniu stożki wartowniki po obu stronach furtki tak jak u Danusi.
Spojrzałam na to zdjęcie i tu na rabatach lustrzanie bym dała po łukach trawnik. A potem pomyślałam, że nie wiem, czy ty chcesz linie po łukach czy proste...?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anabuko1 07:34, 11 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
No brawo!!
Pospacerowaalm po twojej działce.
Duże zmiany już widać.A jeszcze za pewne będzie ich więcej.
Ogrd, rabaty nabierają kształtów i charakteru.Suuper!
A byliny też jeszcze będziesz dosadzać ??Jakie??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AniMa 13:30, 11 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Toszka napisał(a)


Aniu stożki wartowniki po obu stronach furtki tak jak u Danusi.
Spojrzałam na to zdjęcie i tu na rabatach lustrzanie bym dała po łukach trawnik. A potem pomyślałam, że nie wiem, czy ty chcesz linie po łukach czy proste...?

Dziękuję Tosiu☺
Tak właśnie planuje stożki wsadzić jak u Danusi, tylko jeszcze dodatkowo przy obu stronach bramy☺Nie za bardzo tylko wiem, co masz na myśli z łukami z trawnika... wyrwałam trawnik przy samych obrzeżach, bo tam jest dużo betonu, mało ziemi i trawkę mi przypadało...Chciałam obwodke z bukszpanu, ale racja dziewczyn, ze będzie kłopot z koszeniem trawnika w środku rabaty. Oczywiście planuje trawki ozdobne lub bylinki. No i chyba po urlopie troszke rozstawie te bukszpany...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:33, 11 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anabuko1 napisał(a)
No brawo!!
Pospacerowaalm po twojej działce.
Duże zmiany już widać.A jeszcze za pewne będzie ich więcej.
Ogrd, rabaty nabierają kształtów i charakteru.Suuper!
A byliny też jeszcze będziesz dosadzać ??Jakie??

Witaj Aniu w moim skromnym Ogropolu☺Bylinki oczywiście planuje: żorawki ☺ Będzie też dużo traw, bo je uwielbiam☺☺☺
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies