Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 16:21, 20 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Makusia napisał(a)
Sylwia "dziwny powój" mam i ja- wije się wokół wszystkiego i wręcz "pnie się po łodygach" innych roślin. Działa Rundap.

Dziękuję wypróbuję
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 16:25, 20 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Basilikum napisał(a)
Sylwik ja technicznie moge pomoc raczej
jak chcesz watek przeniesc to napisz do Danusi PW z prosba a ona w wolnej chwili przeniesie[/quote






____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Basilikum 16:29, 20 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
a teraz edytuj swoj post i wyciag te co mi napiasas z cytatu czyli wytnij i wklej po Quote

a i jestesmy prawie rowiesniczkami

A watek jak najbardziej moze tu zostac, bo kiedys Twoj ogrod i tak w dziale projektowanie nie bedzie pasowal
ja tez swoj jeszcze projektuje a mam w naszych ogrodach z tego samego powodu co Ty
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Filemon24 20:35, 20 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Makusia napisał(a)
Filemon24, a jak jakość sadzonek? Widziałam ten sklep, ale ja z tych niewiernych, co się boją kota w worku kupić (to żadna wbita do nicku )


Jakość sadzonek całkiem niezła i niskie ceny jeżówek, jestem zadowolona i to bardzo
____________________
sylwik69 21:01, 20 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Basilicum wiedziałam,że coś nas łączy,wyczuwam bratnią duszę na odległośc!!Nie mam ochoty nigdzie się przenosić,jest mi tu dobrze.Ogród powstaje i jestem otwarta na sugestie innych.Jeśli ktoś zajrzy będzie mi niezmiernie miło!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 21:11, 20 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Pracowałam dziś na skarpie i posadziłam pierwsze różowe jeżówki.Kosztowały 12 zł szt.Zajrzałam na stronę którą poleca Filemon.Ceny dla mnie wygórowane.Szukam u regionalnych szkółkarzy.Niestety białej jeżówki nie było,ale kiedyś wpadnie w moje sidła..
Tak jak radziła Ewa,posiałam trawę,nie będzie chwastów a ja nie muszę szybko decydowac.Dopiero po całym dniu usiadłam ale satysfakcja jest.To był pracowity dzień i bardzo miły.Dostałam premię od szefa!!Kupię za nią płyty chodnikowe i może starczy na roślinki ha ha
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Kuba 21:13, 20 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
To teraz poprosimy o zdjęcia szczególnie jeźówek
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Basilikum 21:17, 20 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ja tez troche w ogrodzie bylam. Upaly mi nie pozwolily za duzo zrobic ale cos tam odchwascilam. Musze jeszcze przed ciemnoscia wyskoczyc i boroki i truskawki zerwac
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BKosimkArt 22:04, 20 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witam się i ja. Tył bardzo mi się podoba, zwłaszcza podłoga z podkładów - świetna naprawdę!
oczyszczalnię i te rurki obsadziłabym kosodrzewinami, trawkami różnej wysokości i tak jak zaplanowałaś kulkami bukszpanu... do tego wypełniacze i jeżówki koniecznie do tych trawek.
Pokaż jeszcze widok stojąc na tarasie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwik69 15:15, 21 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BKosimkArt napisał(a)
Witam się i ja. Tył bardzo mi się podoba, zwłaszcza podłoga z podkładów - świetna naprawdę!
oczyszczalnię i te rurki obsadziłabym kosodrzewinami, trawkami różnej wysokości i tak jak zaplanowałaś kulkami bukszpanu... do tego wypełniacze i jeżówki koniecznie do tych trawek.
Pokaż jeszcze widok stojąc na tarasie.




To jest widok z tarasu.Swietny masz pomysł a jako architekt krajobrazu jakie linie byś tam zastosowała?Jeżówki mam,bukszpan też pozostaje kupić kosodrzewinę.Ciekawi mnie jak byś to obsadziła??Jeżówki wsadziłam wczoraj koło kominka aby tymczasowo go zakryć i pocieszyć oczy.Fotki zrobię,jeszcze tam nie mieszkam,więc bywam co 2-3dni
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies