Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

KasiaWB 21:11, 13 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)
Cześć Kasiu! Wiosna to taka pora kiedy ogród jest mało ciekawy. Zwłaszcza wczesna wiosna. Za miesiąc wszystko się zazieleni, podrośnie. Przód bardzo mi się podoba.


Jolu! Witaj masz rację, jeszcze trzeba trochę poczekać, ale i tak porządki przede mną, za dużo tego wszystkiego mam, to męczące ) wolę już chyba jednorodne nasadzenia ) najważniejsza rzecz zrobiona w ubiegłym roku to podjazd i opaska dookoła. Powoli wyrównujemy poziomy i robimy główne założenia.

Niekończąca się opowieść

Serdeczne uściski!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:20, 13 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)
Kasiu, wszystko obejrzałam z zapartym tchem. Popracowałaś widzę ostro
Rabaty wiosenna i piwoniowa super
ściskam wiosennie


Jolanka trochę minęło
Troszkę posprzątałam już, ale ile jeszcze trzeba zrobić... Aj chciałabym mieć to już za sobą Zobaczymy jak mi wyjdzie nie chciałabym już przesadzać
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AnnaMS 11:51, 14 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Kasiu przesadzanie to normalna rzecz
Piękna wiosna u Ciebie, a jak różowa magnolia - Suzanka chyba - dużo ma pąków w tym roku ?
Mój ogród też nie jest duży, a roboty nie idzie przerobić ... do tego ta ćma, pryskam czym popadnie od gąsienic i jakoś dają radę oczywiście buksiki, nie gąsienice
Będzie się działo u Ciebie, zdawaj relacje Co byś nie robiła i tak jest super. Ja też lubię zmiany, tylko sił brakuje ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
hankaandrus_44 12:55, 14 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Oczywiście zaglądnęłam! Miło Ciebie znowu widzieć. Żdrowia życze na caly sezon i poza nim również.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
KasiaWB 19:52, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
AnnaMS napisał(a)
Witaj Kasiu przesadzanie to normalna rzecz
Piękna wiosna u Ciebie, a jak różowa magnolia - Suzanka chyba - dużo ma pąków w tym roku ?
Mój ogród też nie jest duży, a roboty nie idzie przerobić ... do tego ta ćma, pryskam czym popadnie od gąsienic i jakoś dają radę oczywiście buksiki, nie gąsienice
Będzie się działo u Ciebie, zdawaj relacje Co byś nie robiła i tak jest super. Ja też lubię zmiany, tylko sił brakuje ...


Cześć Aniu tak,tak, ogrodnicy lubią przesadzać ) już nie wiem, który to już raz będę przesadzać. Muszę gdzieś kupić kilka worków ziemi ogrodowej ale nie wiem gdzie. Musi być dobra, nie torfowa. Chyba podzwonię, może mi dowiozą.
Nie wiem jaką mam magnolię, kiedyś ją dostałam od pewnej pani, która też nie wiedziała jaka to odmiana, może Suzanka słabo rośnie u mnie, w tym roku też kilka pączków ma, ale szału nie ma.
Kiedyś płakałam, że działka taka mała, a teraz odwrotnie, tak jak piszesz, nie idzie przerobić. Już nadzoruję czy gdzieś nie ma gąsienic... brrr... póki co nie zauważyłam, ale wiemy że to tylko kwestia czasu. Wygrabiłam mnóstwo suchych listków spod bukszpanów... Będziemy wkrótce pryskać.
Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny i miłe słowa Na razie stan ogródka mnie nie zadowala Ale będę działać.
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:57, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hankaandrus_44 napisał(a)
Oczywiście zaglądnęłam! Miło Ciebie znowu widzieć. Żdrowia życze na caly sezon i poza nim również.


Haniu, dziękuję Miło Ciebie gościć Również życzę dużo zdrowia Ściskam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AnnaMS 21:18, 14 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasiu, ja mam pana na telefon on przywozi mi ziemię taką z obornikiem i korę w workach 60l. Właśnie będzie u mnie drugi raz z ziemią.
Oj, fajnie mieć duży ogród, ale kto by w nim robił ... Stan ogrodu i u mnie dość nieciekawy, ale to dopiero początek wiosny, właśnie porwałam się na malutki sad z drzewkami, krzewinkami, truskawkami, malinami ... posadziłam już truskawki i poziomki i tak latam z agrowłókniną - przykrywam i odkrywam przez te przymrozki. Jagody, borówki i brzoskwinka też w kwiatach i też do okrycia, kiedy ta pogoda się unormuje ?
Z tymi zakupami pod zamkiem to mi się udało, szkoda że tylko raz
Pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
agata19762 22:07, 14 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Fajnie, że jesteś
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
KasiaWB 22:25, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
AnnaMS napisał(a)
Kasiu, ja mam pana na telefon on przywozi mi ziemię taką z obornikiem i korę w workach 60l. Właśnie będzie u mnie drugi raz z ziemią.
Oj, fajnie mieć duży ogród, ale kto by w nim robił ... Stan ogrodu i u mnie dość nieciekawy, ale to dopiero początek wiosny, właśnie porwałam się na malutki sad z drzewkami, krzewinkami, truskawkami, malinami ... posadziłam już truskawki i poziomki i tak latam z agrowłókniną - przykrywam i odkrywam przez te przymrozki. Jagody, borówki i brzoskwinka też w kwiatach i też do okrycia, kiedy ta pogoda się unormuje ?
Z tymi zakupami pod zamkiem to mi się udało, szkoda że tylko raz
Pozdrawiam


Ania ja też chcę pana na telefon ) Podeślij mi proszę nr to i ja zadzwonię. Jesteś zadowolona? )
Liczyłam teraz na dobrą pogodę, żeby cokolwiek zrobić. Dzisiaj po pracy wyskoczyłam na dwór i aż mnie cofnęło )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:26, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
agata19762 napisał(a)
Fajnie, że jesteś


Cześć Agata miło Cię widzieć znowu ogród mnie ratuje
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies