Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

Milka 16:14, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Melduję się
Piękny wstęp i wszystkie kadry przed i po, alez zmiany, już jest dojrzały, piękny ogród
a połączenie Danusi i mnie zachwyca, nie mam tylko na nie miejsca Róże piękne i córcia juz podrosła, teraz już z górki, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaWB 18:51, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ale u mnie leje i te pioruny.....
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:53, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Mała rośnie razem z ogrodem. Nie ma to jak przed i po dopiero wtedy widać ile pracy się wlozylo i jak ładnie wszystko urosło.


tak, właśnie tak jest działkę kupiliśmy jak córcia się urodziła
Dobrze, że robiłam zdjęcia, teraz mam dla porównania
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
amelia_b 19:02, 11 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
KasiaWB napisał(a)
Ale u mnie leje i te pioruny.....
U mnie już przeszło ogród podlany
____________________
Pogubiłam się po drodze
KasiaWB 19:02, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)
Fajne przypomnienie. Wiem że ty nie lubiłaś tych ceglanych obwódek a mnie one się podobały. Cieszę się że je pokazałaś.


oj jak patrzę na te zdjęcia, szczególnie na pierwszy sezon, to dopiero doceniam jak mnie wspieraliście i jak byliście pobłażliwi dla tych działań, które powiedzmy sobie szczerze były bardzo różnej jakości ) na szczęście wiedza i doświadczenie idą z wiekiem ) ciągle się uczę błędów staram się nie popełniać lub mniej niż wtedy

Generalnie cegłę lubię, ale jak przerastała trawą to nie no i z czasem jak trzeba było poszerzać rabaty to trudno było ją wyrwać w niektórych miejscach jeszcze są kawałki, bo siedzi jak zaklęta niewątpliwie wolę kanciki pod każdym względem
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:04, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Makao_J napisał(a)
I ja się melduję choć spóźniona ale w weekend pracowałam i teraz nadrabiam.
Pozdrawiam.


gdzie tam spóźniona na odwiedziny zawsze jest czas jeśli tą część będę prowadzić do tysiąca tyle co pierwszą to masz jakieś pięć lat na zaglądanie )
Miło, że jesteś
aaaach, zapomniałabym podziękować za obrazkową instrukcję dot. wstawiania podpisu dzięki Tobie szybko sobie z tym poradziłam bardzo pomocna instrukcja

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 19:09, 11 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
KasiaWB napisał(a)
Ale u mnie leje i te pioruny.....


U mnie na razie tylko troche lalo, podlalo mi trawkę a wlaściwie nasiona trawki

Wróciłam z Końskowoli, fajnie nawet bylo. Zapraszamyz Joasią na relację z wystawy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
KasiaWB 19:10, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Milka napisał(a)
Melduję się
Piękny wstęp i wszystkie kadry przed i po, alez zmiany, już jest dojrzały, piękny ogród
a połączenie Danusi i mnie zachwyca, nie mam tylko na nie miejsca Róże piękne i córcia juz podrosła, teraz już z górki, buziaki


i Irenka zajrzała witaj moja Droga! tak, tak, z górki
ogród to szumnie powiedziane, bo go dopiero robię, ale mam nadzieję, że przyjdzie niedługo ten czas, że będzie to uprawnione aby tak go nazywać Mam na to kolejnych 5 lat )
Połączenie jest świetne dlatego wstawiłam ku pamięci - może gdzieś wykorzystam jeszcze odmładzam te żurawki, jak się przyjmą to będę miała z czego zrobić

Pozdrawiam ciepło!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:12, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
amelia_b napisał(a)
U mnie już przeszło ogród podlany


U mnie chyba też, ale ciemne chmury nadal wiszą tak waliły pioruny, że chyba pierwszy raz w życiu się bałam. Drzewa wyginało tak, że patrzyłam czy nie złamane.
Podlało równo, tylko po co ja z rana nawadnianie kropelkowe włączałam )

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 19:13, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)


U mnie na razie tylko troche lalo, podlalo mi trawkę a wlaściwie nasiona trawki

Wróciłam z Końskowoli, fajnie nawet bylo. Zapraszamyz Joasią na relację z wystawy


to dobrze jakby była taka zlewa jak u mnie, to by te nasionka spłynęły
Lecę oglądać relację

edit - poleciałam i zobaczyłam i pozwoliłam sobie przytargać kosz w celach inspiracyjnych zdjęcie aut. JoannA;
może taki kolorek posadzę przy The Pilgrim? hmmm


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies