Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

AnnaMS 09:41, 15 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
KasiaWB napisał(a)


Ania ja też chcę pana na telefon ) Podeślij mi proszę nr to i ja zadzwonię. Jesteś zadowolona? )
Liczyłam teraz na dobrą pogodę, żeby cokolwiek zrobić. Dzisiaj po pracy wyskoczyłam na dwór i aż mnie cofnęło )


Wiesz, to już kolejny rok, więc jestem zadowolona (wyślę wiad.)
Zimnica jak diabli ale trzeba zapitalać
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
KasiaWB 10:54, 15 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bardzo dziękuję
O tak okrutnie zimno. U mnie teren nieosłonięty, więc zaczekam na wyższą temperaturę.
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Anda 17:27, 15 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Rabatka cebulowa pod domem śliczna. Rozplenice się rozbujają za chwilę i będzie pięknie.

Fajnie, że podsadzisz przywrotnikami piwonie, bardzo się cieszę Przytnij je zaraz po kwitnieniu końcem czerwca to szybciej zakwitną ponownie.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Aneta1309 17:27, 15 kwi 2020


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Cześć Kasiu czytam, że znowu przesadzanie w planach .To się chyba w ogrodach nigdy nie kończy . W tamtym tygodniu dużo ogrodowo ogarnęłam ale w tym za nie nie chce mi się marznąć.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
KasiaWB 17:33, 15 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anda napisał(a)
Rabatka cebulowa pod domem śliczna. Rozplenice się rozbujają za chwilę i będzie pięknie.

Fajnie, że podsadzisz przywrotnikami piwonie, bardzo się cieszę Przytnij je zaraz po kwitnieniu końcem czerwca to szybciej zakwitną ponownie.



To debiut tej rabatki, zobaczymy jak będzie wyglądać później obym nie musiała tam znowu dłubać )
Przywrotników mam sporo, więc tylko przekopię, jak pogoda pozwoli Bardzo je lubię Przytnę, przytnę Dzięki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:37, 15 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Cześć Kasiu czytam, że znowu przesadzanie w planach .To się chyba w ogrodach nigdy nie kończy . W tamtym tygodniu dużo ogrodowo ogarnęłam ale w tym za nie nie chce mi się marznąć.


Czeeeść Anetka
tak, znowu przesadzanie )) Zakładanie nowych rabat itd. ) Plany mam duże, zobaczymy na ile starczy sił )
Też myślałam, że w tym tygodniu coś porobię, a tu takie zimno Za to mam czas na Gardeners' World i przypominanie sobie co to ja chciałam zrobić kiedyś w ogródku )) Oglądam moje inspiracje ) Chyba wykonam jakiś rysunek )

Ściskam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 11:46, 16 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Moi Drodzy,
do zainteresowanych z moich terenów, którzy mogliby odebrać osobiście.
Na chwilę obecną mam do oddania:
1) dużo jeżówek różowych, tych zwykłych, spore sadzonki



2) sadzonki firletki






____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 11:52, 16 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
3) różowego ostrogowca



4) duże kępy turzycy Ice Dance

5) różności: niebieski len, naparstnice, niebieski wielosił.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Odbiór tylko osobisty.

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:44, 18 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
urobiłam się dzisiaj po pachy, od świtu do nocy. CDN
Przekopałam do przechowalnika sporo roślin, mam ich bardzo dużo. Trochę roślin poszło do kilku ogrodów, a i ja nieoczekiwanie coś dostałam z czego bardzo się cieszę i dziękuję darczyńcy
Jeśli ktoś chętny na rośliny to zapraszam nareszcie mam się czym dzielić
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 21:51, 18 kwi 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Wpadłam życzyć ci miłego wypoczynku po trudach ogrodowej soboty
macham do cię
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies