Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

Makusia 08:49, 09 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu ja- choć się nie znam- zgadzam się z Przemkiem. Róże i hortki (masz tam hortensję? Dobrze widzę?) według mnie są wystarczające- to nie są niskie byliny- same sobą zasłonią, co trzeba
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 08:49, 09 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu ja- choć się nie znam- zgadzam się z Przemkiem. Róże i hortki (masz tam hortensję? Dobrze widzę?) według mnie są wystarczające- to nie są niskie byliny- same sobą zasłonią, co trzeba
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 09:40, 09 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jeśli coś bardzo bys chciala sadzic to jedynie powojniki mi przyszly do głowy, bo rano miałyby nóżki w cieniu a potem zacienialyby je nasadzenia a mogłyby sobie włazić na szklarnie. Moze nie zajęłyby w ten sposób dużo miejsca? Piszę tak, że mam marne powojniki i u mnie dużo miejsca nie zajmują
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Milka 16:58, 09 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asiak napisał(a)
Dziewczyny i chłopaki mam pytanie
Chciałabym na tej rabacie zasłonić trochę szklarnię i jednocześnie dać tło dla róż
Pod samą szklarnią jest długo cień, dopiero po południu jest słońce. Rabata jest na metr szeroka. Co mogę tam wsadzić? Podpowiecie?



Czy nie zawracać sobie głowy?

Wg mnie łądnie wygląda, ale jak cię korci, to powojniki
Rodki jak się opiją, zaraz liście wyprostują, potem nawóz i już
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 17:52, 09 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33821
Asiu, wreszcie masz wiosnę I wcale nie masz ponuro.
Przy szklarni już bym nic nie dosadzała
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 18:00, 09 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dziękuję bardzo za rady W takim razie nie będę nic dosadzać Zaczynam już wymyślać
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Anda 18:13, 09 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33821
Chyba masz za mało roboty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
dominika_ 20:02, 09 kwi 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Ale jak czyściutko u Ciebie
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
asiak 21:32, 09 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Podlałam dzisiaj swoje różaneczniki Na łebka 10 litrów, myślę, że im starczy na razie
Zaczęłam przycinać lawendę. Powoli idzie, bo mało czasu. Ale nie spieszy mi się
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Zana 21:36, 09 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja osobiście już nic kwitnącego przy szklarence bym nie dawała, róże i hortensje to bogactwo samo w sobie. Jeżeli już, to pokusiłabym się może na takie szczuplusieńkie cisy (takie patyczki, nie wiem jak ta odmiana się nazywa, może fastigiata po prostu). Ale nie ściśle jeden przy drugim, tylko w jakichś odstępach. Taka luźna przesłona.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies