Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Zana 22:32, 22 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka77 napisał(a)
Zatem carex w duuuuzej masie - w końcu Anna_T chciała trawnik
(ale ramka ze żwirku muuusi być...)

Buksy tylko dla tych, co mają nadzieję na zimozieloność Może, może...



Śledziłam dyskusję na telefonie bez mała na bieżąco. Trochę się już pogubiłam, ale to chyba jest wersja ostateczna? Mnie się podoba ze ścieżką rozdzielającą. Nie wydaje mi się, że to się pokłóci ze ścieżką prowadzącą wzdłuż domu. To i tak same w sobie będą spore rabaty. Też mi się wydaje, że ciemniejsze kamienie lepiej by tu zagrały. I koniecznie zrób obrzeża oddzielające od trawnika, to porządkuje linię rabaty, taki drobiazg a zmienia całkowicie look.
77 carexów do posadzenia, ja nie mogę. A tu upały idą, nie zazdroszczę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 23:04, 22 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)


Śledziłam dyskusję na telefonie bez mała na bieżąco. Trochę się już pogubiłam, ale to chyba jest wersja ostateczna? Mnie się podoba ze ścieżką rozdzielającą. Nie wydaje mi się, że to się pokłóci ze ścieżką prowadzącą wzdłuż domu. To i tak same w sobie będą spore rabaty. Też mi się wydaje, że ciemniejsze kamienie lepiej by tu zagrały. I koniecznie zrób obrzeża oddzielające od trawnika, to porządkuje linię rabaty, taki drobiazg a zmienia całkowicie look.
77 carexów do posadzenia, ja nie mogę. A tu upały idą, nie zazdroszczę


Cześć Anulka! Bóg zapłać za słówko
Cieszę się, że plan ścieżki się podoba.
My mamy zagwozdkę, z czego ją zrobić.

Obrzeża są i będą. Nawet w ramach żwirowiska wyznaczą je krawężniki. Np wokół carexów.

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 23:13, 22 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kurde, to chyba coś mi się pomerdało, bo wydawało mi się, że nie miałaś obrzeży. Sorry!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 06:50, 23 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)
Kurde, to chyba coś mi się pomerdało, bo wydawało mi się, że nie miałaś obrzeży. Sorry!


Ania mam, z kostki granitowej. Może Ci się zlało że żwirkiem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Iwk4 08:06, 23 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
O matko, ale rewolucja. Trzymam kciuki. Plan fajny. Powodzenia w sadzeniu i całej reszcie.
____________________
Ogródek Iwony II
eVka 12:22, 23 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
77 Carexów, będzie meeega turzycowe pole mam tylko dwa ale za to wielgaśne i uwielbiam je. Musze dosadzić jeszcze kilka i chyba odważę się w końcu je podzielić
____________________
nicol21 14:37, 23 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10371
wiedzieć czego się chce jest w tym wszystkim najistotniejsze.
Dzieje się oj dzieje! Informuj na bieżąco
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
AngelikaX 14:45, 23 lip 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Się dzieję, uff... muszę nadrobić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Johanka77 20:49, 23 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Iwk4 napisał(a)
O matko, ale rewolucja. Trzymam kciuki. Plan fajny. Powodzenia w sadzeniu i całej reszcie.


Dziękuję!
Póki co jestem w pracy, a w sobotę jadę na wakacje... zatem wielkie sadzenie będzie pewnie po powrocie. W drugim tygodniu mam kilka dni w domu, będę mogła podziałać.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:52, 23 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
77 Carexów, będzie meeega turzycowe pole mam tylko dwa ale za to wielgaśne i uwielbiam je. Musze dosadzić jeszcze kilka i chyba odważę się w końcu je podzielić


Nakręciłam się na ten turzycowy trawnik, jak korkociąg
Muszę tylko nabyć jeszcze płyty z poliwęglanu jako ogranicznik. No i pomyśleć koncepcyjnie nad tą ścieżką
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies