Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 22:47, 23 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gardener27 napisał(a)
Ja z tępymi sekatorów nie mam problemu, wszystkie gubię W tym tygodniu pracowałem 10 minut świeżutko kupionym i już go wcięło, znajdę jak pokryje się rdzą.

Ty tych bukszpanów nie masz jeszcze najgorszych, najważniejsze że się nie sypią. Opryskaj na grzyba, potem olejem zlej a na wiosnę nawóz. Coś jest nie tak z tymi sadzonkami bukszpanów ostatnio. Po wsadzeniu do ziemi bardzo długo chorują, jak nie zdechnie to stoi w miejscu. Najgorsze importowane z zagranicy, najlepsze nasze rodzime gatunki.


Pocieszający jesteś.
Te na zdjęciu rzeczywiście niezłe.. mam gorsze.

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gardener27 23:22, 23 lut 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Jak nie pomogą wyżej wymienione czynności trzeba wykopać i obejrzeć system korzeniowy, może tu problem ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Johanka77 23:23, 23 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gardener27 napisał(a)
Jak nie pomogą wyżej wymienione czynności trzeba wykopać i obejrzeć system korzeniowy, może tu problem ?


Też tak myślę.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 23:28, 23 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Faktycznie coś tym buksom dolega ..... nie umiem pomóc ......ale może wezmą się w garść ,jak się ociepli

Poscinałaś rozplenice ,czy czekasz na marzec ? ....moje ścięte - ciekawe ,czy przeżyją
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 23:31, 23 lut 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja w tamtym roku wykopałem swojego ,,zatrzymanego w czasie,, bukszpana który od 3 lat robił się coraz brzydszy. Wyciągnąłem do góry i okazało się że ma uszkodzony system korzeniowy. Ktoś jak go przesadzał z gruntu do doniczki tak go podciął że w ogóle nie było korzenia, w głowę zachodzę jak to żyło przez 3 lata ???
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Johanka77 23:44, 23 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
Faktycznie coś tym buksom dolega ..... nie umiem pomóc ......ale może wezmą się w garść ,jak się ociepli

Poscinałaś rozplenice ,czy czekasz na marzec ? ....moje ścięte - ciekawe ,czy przeżyją
Buziaki


Jeszcze nie cięłam. Może za tydzień albo za dwa. Bo za tydzień to gości mam.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:45, 23 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gardener27 napisał(a)
Ja w tamtym roku wykopałem swojego ,,zatrzymanego w czasie,, bukszpana który od 3 lat robił się coraz brzydszy. Wyciągnąłem do góry i okazało się że ma uszkodzony system korzeniowy. Ktoś jak go przesadzał z gruntu do doniczki tak go podciął że w ogóle nie było korzenia, w głowę zachodzę jak to żyło przez 3 lata ???


Też się trochę obawiam, co zastanę. Dziś zakupy to loteria...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 00:04, 24 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Fajny sprzęt masz muszę laskom w pracy podpowiedzieć co chciałabym dostać na urodziny
Widzę, że też korci Cię wiosenne cięcię. Ja dziś szalałam z sekatorem...
____________________
Johanka77 11:37, 24 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Fajny sprzęt masz muszę laskom w pracy podpowiedzieć co chciałabym dostać na urodziny
Widzę, że też korci Cię wiosenne cięcię. Ja dziś szalałam z sekatorem...


Sprzęt jest nieoceniony!
A ekipa w pracy tak dobrze mnie zna, że na czterdziestkę dostałam wertykulator i ową piłę do żywołotów.
Nigdy nie cieszyłam się bardziej w pracy

Zaraz idę do ogrodu, bo mróz odpuścił i jest słonecznie.
W planie jest spacer, a co z niego wyjdzie... zobaczymy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
leon60 13:17, 24 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
W ramach eksperymentu przycielam najdluzsze odrosty na buksach w miesiacu bez litery r zobaczymy co z tego wyniknie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies