Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

amatorodniczka 11:50, 27 cze 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
u mnie niestety na grabach też troszkę żółtych suchych liści
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
beata_m 12:20, 27 cze 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Proszę Panie ależ teraz taras się prezentuje!!!!!!!!!!!! Czy to będzie tylko łan ML czy jeszcze jakiś chytry plan jest?
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Wiolka5_7 12:45, 27 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20573
Swietnie obsadzony taras ML tylko myślę,że ciut za gęsto,bo Ml rosną wielkie ja sadziłam co 1m i myślę, że też za gęsto
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Johanka77 21:32, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
ML, hortki i hakonki = WNM ( wielka nieskończona miłość, jak się mówiło w podstawówce )
Będzie pięknie proszę Pani

Widoczki obłędne. Jak to fajnie mieć taką przestrzeń wokół domu.


Pięknie dziękuję proszę Pani!
Lubię to moje niebo i niesamowicie mnie wkurza, że mi się ktoś na widoku pobudował...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:42, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dorii napisał(a)
Ładnie się zapowiada. Zanim zgrubieją ML dałabym tam coś pomiędzy np werbene patagońską albo coś innego jednorocznego dającego szybki efekt. Od zeszłego roku jestem fanką szałwi powabnej, fioletowa jest cudna.


Dzięki Dori.
Na razie nic nie będę tam sadzić.
Jak wysypię żwirek, to będzie ładnie. Będzie czysto.

Ta szałwia rzeczywiście śliczna
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:12, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)


Ożesz w mordę... No ja w mieście takich widoków nie zaznam... Niebo cudne, nie skażone blokami na horyzoncie


Agi2006 napisał(a)
No moze widoków nie macie ale przynajmniej wszędzie blisko a nie tak jak u nas na wsi


Ja do miasta mam 6 minut, sklep mam 100 metrów od domu, przystanek też. Na razie do miasta mi się nie śpieszy
Wieś uwielbiam za te widoki.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:15, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Agi2006 napisał(a)



A brzozy u mnie podobnie , ale one tak co roku maja jak sucho jest. One straszne pijaczki są


Mam nadzieję że to tylko to.
Rok temu miałam narożnice zbrojówki, co mi te brzozy skonsumowały.
Mam w planie spryskanie ich lepinoxem, żeby się znów nie powtórzyło...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:16, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
beata_m napisał(a)
Proszę Panie ależ teraz taras się prezentuje!!!!!!!!!!!! Czy to będzie tylko łan ML czy jeszcze jakiś chytry plan jest?


Pod tarasem tylko ML
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:17, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Wiolka5_7 napisał(a)
Swietnie obsadzony taras ML tylko myślę,że ciut za gęsto,bo Ml rosną wielkie ja sadziłam co 1m i myślę, że też za gęsto


To będę dzielić
Ja lubię, jak się szybko zagęści.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 22:31, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Johanka77 napisał(a)



Lubię to moje niebo i niesamowicie mnie wkurza, że mi się ktoś na widoku pobudował...


Też miałam kiedyś widok z tarasu na góry. Teraz na tej osi widokowej mam rząd serbów, żeby sąsiadowi nie zaglądać do talerza. Uroki cywilizowania szczerych pól. One bardzo krótko są bezkresne. Niestety.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies