Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

mrokasia 22:35, 27 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18037
Johanka77 napisał(a)


Dzięki Dori.
Na razie nic nie będę tam sadzić.
Jak wysypię żwirek, to będzie ładnie. Będzie czysto.


Johanka77 napisał(a)


Pod tarasem tylko ML


Johanka77 napisał(a)


To będę dzielić
Ja lubię, jak się szybko zagęści.



Kobieta, która wie czego chce a czego nie .
Love it!!!

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 22:51, 27 cze 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Na 'moim niebie' też się ktoś pobudować postanowił. A budowaliśmy się na końcu świata. Na szczęście miałam świadomość że to prędzej czy później nastąpi. Miałam tylko nadzieję że jednak później. Nic będę niedługo zdjęcia wschodów słońca robić z drogi a nie z okna. Została mi już tylko północno zachodnia wystawa a ta najmniej atrakcyjna.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Johanka77 22:51, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Też miałam kiedyś widok z tarasu na góry. Teraz na tej osi widokowej mam rząd serbów, żeby sąsiadowi nie zaglądać do talerza. Uroki cywilizowania szczerych pól. One bardzo krótko są bezkresne. Niestety.


No niestety! Póki co nie narzekam, trzy działki stąd, ale bryła budynku mnie nie powala...
Niestety centralnie na środku mojego horyzontu, tam gdzie miałam widok na Wąwóz Leszcz. Na szczęście jeszcze sporo nieba dla mnie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:55, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)







Kobieta, która wie czego chce a czego nie .
Love it!!!



No wiesz, była ankieta, był czas na głosowanie
Nawet mono-rabatę poddałam pod dyskusję.

Ale tak serio, to ja niecierpliwa jestem w ogrodzie i nie przeraża mnie wizja dzielenia traw lub przerzedzania rabat w przyszłości. W końcu coś trzeba w ogrodzie robić
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:55, 27 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dorii napisał(a)
Na 'moim niebie' też się ktoś pobudować postanowił. A budowaliśmy się na końcu świata. Na szczęście miałam świadomość że to prędzej czy później nastąpi. Miałam tylko nadzieję że jednak później. Nic będę niedługo zdjęcia wschodów słońca robić z drogi a nie z okna. Została mi już tylko północno zachodnia wystawa a ta najmniej atrakcyjna.


Czemu? Tam przecież słońce zachodzi.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Dorii 23:06, 27 cze 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Zachody ładne a nawet piękne czasem tylko w kadr łapią mi się nie bardzo atrakcyjne zabudowania na horyzoncie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
anna_t 10:06, 28 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Johanka77 napisał(a)


Ale tak serio, to ja niecierpliwa jestem w ogrodzie i nie przeraża mnie wizja dzielenia traw lub przerzedzania rabat w przyszłości. W końcu coś trzeba w ogrodzie robić

Amen!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
UrsaMaior 11:19, 28 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8263
Johanka77 napisał(a)


Lubię to moje niebo i niesamowicie mnie wkurza, że mi się ktoś na widoku pobudował...


Ciesz się, że Ci na taras nie zaglądają, jak u mnie.
____________________
ogród pod lasem
Zana 14:21, 28 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanko, jako że nie mam kiedy ogarnąć swojego wątku, odpowiem u Ciebie na pytanie u mnie. Moje anabelki mają tak ok. 150 cm. Dzisiaj je zmierzę i dam Ci znać.
Zmiany podglądam z telefonu, fajnie się dzieje.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 15:00, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Johanka77 napisał(a)
[


A mnie zauroczyło to zdjęcie...lawenda ze śmiałkami czy jaka to trawa? Niebo obłędne,ale ja do takich widoków przyzwyczajona
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies