Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 21:53, 06 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Sebek napisał(a)
Nowa rabata mniam I to idealnie przygotowane podłoże - aż chce się sadzić!


Ta rabata już nie taka nowa. I ja jeszcze jakoś jej nie oswoiłam.
Generalnie typowo dobiegłam od założeń I zrobił mi się bardziej przechowalnik, niż nowa rabata

Ale jak Już mi te wszystkie hakony podrosną, to je za rok wywiozę nad jezioro
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Dorii 21:57, 06 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe, możesz jeszcze inne cieniste chciejstwa tam upchnąć. W tym roku będzie tam mniej pusto a za rok wywieziesz nad jezioro.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Johanka77 22:00, 06 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)
Aska ale masz porzadnicko poka troche balaganu


A masz! Na końcu tarasu brakło nam żwirku i biedne chwasty musiały włożyć gigantyczny wysiłek, żeby zadarnić znów takie poletko... ciężka sprawa



____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:04, 06 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kasia_CS napisał(a)


Przyszłam, bo chwilę mnie nie było i Kobieto... nie wiem co cytować! Zachwyciłam się, a to co jednak zdecydowałam się zacytować skradło moje serce Jeszcze to pierwsze ujęcie - no petarda z powojnikiem na pierwszym planie
Prze-pię-knie to wygląda! Fajnie Ci wychodzi ta konsekwencja w nasadzeniach, bo są jednocześnie różnorodne, duże plamy - fajnie mieć taką przestrzeń do zagospodarowania (Choć pewnie ja bym i tak wszędzie róże powciskała )


Cześć Kasia! Bardzo Ci dziękuję

Powiem Ci po cichu, że przez Was to i ja zaczynam o różach myśleć
I pewnie ślicznie by wyglądały powciskane w te trawska. Ale na razie nie jestem jeszcze mentalnie gotowa.
Jedynie na nową skarpę pomiędzy stipy je rozważam.

Potrenuję z różami nad jeziorem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:06, 06 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dorii napisał(a)
Hehe, możesz jeszcze inne cieniste chciejstwa tam upchnąć. W tym roku będzie tam mniej pusto a za rok wywieziesz nad jezioro.


Hehe
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
malgol 12:03, 07 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Johanka77 napisał(a)


Cześć Kasia! Bardzo Ci dziękuję

Powiem Ci po cichu, że przez Was to i ja zaczynam o różach myśleć
I pewnie ślicznie by wyglądały powciskane w te trawska. Ale na razie nie jestem jeszcze mentalnie gotowa.
Jedynie na nową skarpę pomiędzy stipy je rozważam.

Potrenuję z różami nad jeziorem


No z rózami to widze trochę jak ze szpinakiem. Jedni uwielbiają inni odwrotnieJa uwielbiam u innych,u siebie lubię,ale one mnie mniej więc powoli kończe z eksperymentami. Zostaja tylko te co dały się oswoić
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
iwonkap 13:14, 08 lip 2020

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Johanka77 napisał(a)
Dolna rabata buchnęła zielenią


Jakiej wysokości masz ta brzoze? jaka trawka tam jest na tylach ?? bo z przodu to rozplenica ?
Johanka77 20:34, 08 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
malgol napisał(a)


No z rózami to widze trochę jak ze szpinakiem. Jedni uwielbiają inni odwrotnieJa uwielbiam u innych,u siebie lubię,ale one mnie mniej więc powoli kończe z eksperymentami. Zostaja tylko te co dały się oswoić


Szpinak lubię
A z różami to rzeczywiście - u innych prześlicznie. Ale czy to moja bajka? nie wiem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:38, 08 lip 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
iwonkap napisał(a)


Jakiej wysokości masz ta brzoze? jaka trawka tam jest na tylach ?? bo z przodu to rozplenica ?


Na tyłach jest gracillimus, a z przodu to rozplanica.
Brzoza będzie miała jakieś 1,5 metra. Oczywiście jeśli chodzi o brzozę youngii.
Bo doorenboosy wyższe
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Sanka 23:50, 08 lip 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Agi2006 napisał(a)


Asia no ciekawa jestem co tam wymyslilas. Ja tez cos musze zapodać mojemu Janowi Pawłowi ☺ A i tez dziś miałam wziąć się za bukszpany a tylko szalwie przycielam, skosilam trawę, powyrywalam chwasty i zasypalam kora kolejna część rabaty grabowej. Znów mi gazet zabrakło


Asiu a czy zrobiłabyś fotkę jak wyglądają Twoje szałwię po przycięciu? Nigdy jeszcze tego nie robiłam i nie chce popełnić jakiegoś błędu.
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies