Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 16:15, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
I kilka smaczków.
Nie wszystkie szafirki poszły




I brzydal... także lecę z lepinoxem po obiedzie.

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 16:47, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Łoo matko i znów musiałam się naczytać tyle żeś naprodukowała przez weekend stron
Ten zachód słońca, czyściutkie carexowisko i emperiorki na medal!!! Moje Orange Van Eijk już się czerwienią Myślę, że lada dzień wystartują w pełnej krasie


Co roku sobie obiecuję, że nigdy więcej tulipanów. A potem i tak je uwielbiam.

Właśnie oceniam gdzie by się jeszcze przydały
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kaha565 17:27, 19 kwi 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Czytam, oglądam i mnie aż nosi też bym tak podziałała, a jestem uziemiona z 2 dzieci w domu Młody gdy miał drzemkę wyplewilam cześć rabaty i tyle mojego poczynania, zaraz pora na drugie spanko - może jescze 40 min uda się coś pohakac
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
eVka 17:51, 19 kwi 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Co roku sobie obiecuję, że nigdy więcej tulipanów. A potem i tak je uwielbiam.

Właśnie oceniam gdzie by się jeszcze przydały

Ja je uwielbiam ale liście po przekwitnięciu mnie wkurzają a trzeba je na trochę zostawić żeby cebulę się odżywiły.
Chyba podobnie jak Ty dosadzę w tym roku kolejne cebulebo w zeszłym nie wsadziłam ani jednej.

Piekne szafirki Też mam i też mnie liście wkurzają i właśnie dzięki Tobie wymyśliłam żeby je przesadzić, dlaczego na to wcześniej nie wpadłam?

To gąsienica ćmy buksowej? Chyba nie.
____________________
Basia_KRK 18:35, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Johanka77 napisał(a)
A jeszcze efekt finalny

Wrzuć fotkę przed i po. Będziesz miała coś kwitnącego tu latem?

Zazdroszczę wyczyszczonego kamienia. Mój wygląda dramatycznie Może kiedyś się za niego zabiorę.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
TAR 18:45, 19 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
a to nie jest jakas gąsienica motyla?

mialam posadzic drzewa i co? posiedzialam na dworzu, popstrykalam obiekty, pojadłam, popiłam i zalegam na tarasie. i tyle z mojego sadzenia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 20:35, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kaha565 napisał(a)
Czytam, oglądam i mnie aż nosi też bym tak podziałała, a jestem uziemiona z 2 dzieci w domu Młody gdy miał drzemkę wyplewilam cześć rabaty i tyle mojego poczynania, zaraz pora na drugie spanko - może jescze 40 min uda się coś pohakac


Zdeterminowana jesteś
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:39, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Ja je uwielbiam ale liście po przekwitnięciu mnie wkurzają a trzeba je na trochę zostawić żeby cebulę się odżywiły.
Chyba podobnie jak Ty dosadzę w tym roku kolejne cebulebo w zeszłym nie wsadziłam ani jednej.

Piekne szafirki Też mam i też mnie liście wkurzają i właśnie dzięki Tobie wymyśliłam żeby je przesadzić, dlaczego na to wcześniej nie wpadłam?

To gąsienica ćmy buksowej? Chyba nie.


Nie. wiem co to, ale przypomniała mi, że czas na lepinox.
No to po obiedzie spryskałam buksy.

Miało dziś padać. a cały dzień mieliśmy piękną lampę.
Burza przeszła obok, a w Toruniu lał deszcz.
A mnie tak dziś poniosło, że nawet sama wysprzątałam i umyłam samychód (!). (pierwszyrazwżyciu… )
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:40, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)
a to nie jest jakas gąsienica motyla?

mialam posadzic drzewa i co? posiedzialam na dworzu, popstrykalam obiekty, pojadłam, popiłam i zalegam na tarasie. i tyle z mojego sadzenia


Widzisz jaki miły dzień miałaś! A drzewa nie zając…

(mam. nadzieję, że. to nie. była gąsienica motyla…)
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:58, 19 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Basia_KRK napisał(a)

Wrzuć fotkę przed i po. Będziesz miała coś kwitnącego tu latem?

Zazdroszczę wyczyszczonego kamienia. Mój wygląda dramatycznie Może kiedyś się za niego zabiorę.


Na tej rabacie jest. tylko szałwia, carexy i buksy.
Więc latem kwitnie tylko szałwia No i czosnki tam są.

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies