Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 23:22, 29 lip 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Marta ,wiedzę właśnie u Ciebie . Fajne miałaś początki . Chyba zarwę noc czytając Twój wątek . Pozdrawiam .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:19, 30 lip 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wstałam rano i pobiegłam do ogrodu z aparatem .
To mój ulubiony zakątek . Oczywiście też do przeróbki jak wszystko .

W końcu zaczyna kwitnąć .

A to sądziec .

I nasze oczko . Trochę sobie z nim odpuściliśmy i stoi smutne i spragnione .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 09:22, 30 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Brzozy i głaz wyglądają bardzo urokliwie! Chyba jesteś zbyt surowa dla siebie. Zmiany są fajne bo wnoszą nowość i świeżość ale z tą ich koniecznością oczywistą, to chyba przesadzasz.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 08:18, 31 lip 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Marta
Nareszcie dotarłam do końca Twojego wątku . Kobito Ty to jesteś tajfun. Podziwiam i zazdroszczę. Mój M zaraz zapisze mnie na jakiś odwyk bo wczoraj nic nie robiłam tylko siedziałam na huśtawce z tabletem i wertowałam O . Wsiąkłam na dobre .
Druga strona proszę sądu jest taka że już na 1000000 % wiem że muszę rozwalić mój ogród. Niestety jak zaczynałam nie było ( chyba ) jeszcze O . a nawet jeśli było to o internecie mogłam sobie pomarzyć. Powinnam chyba przenieść mój wątek do projektowania. Może ktoś chętny do pomocy??? Sama to ja sobie nie poradzę . Zacznę od zrobienia planu tego co mam . Chyba w nocy to muszę robić bo sąsiedzi już i tak mają mnie za obłąkaną. Już widzę jaki będą mieli ubaw jak będę z miarką latać po działce .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
bella 17:04, 31 lip 2016


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Margerytka40 napisał(a)
Kochani proszę o pomoc. Mam przy ogrodzeniu pas jałowców który jest moją zmorą .

Witaj Asiu. A może jałowce przyciąć na bonsai , zrobi się troche miejsca przy ogrodzeniu na krzewy
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
Margerytka40 00:34, 01 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
bella napisał(a)

Witaj Asiu. A może jałowce przyciąć na bonsai , zrobi się troche miejsca przy ogrodzeniu na krzewy

No właśnie o czymś takim myślałam ,podsypane kamyczkami,z tyłu żywopłot z kwitnących krzewów .
Problem polega na tym że ja sama boję się wziąč za te poduszkowce bo:
1. Nie bardzo wiem jak się to robi ( pomimo że już trochę poczytałam i obejrzałam film jak Danusia to robi )
2 . Za diabła nie wiem ile tych choler tam jest i nikt nie jest w stanie mi tego powiedzieć .
3 . Powiedzmy że zajrzę im pod podwozie i jakoś sprawdzę ilość i rozkład to trudno jest mi sobie wyobrazić 5 lub więcej ( na moje oko ) bonsai w jednym miejscu . Musiały by to być różne formy . Jakie ? Może jakieś kształtne kupki ( teraz skojarzyło mi się : krowie placki ) . Te jałowce to jeden wielki krowi placek .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MagdaBaj 20:48, 02 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
hehe...ja zajrzałm pod mojego i nie dałam rady sama go podcinać.mnie nie ma kto pomóc.Fakt dużo placków, ale może na pół to i coś pomiędzy fajnego dodać? Koniecznie wyższego co?
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Margerytka40 21:13, 02 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mój M stwierdził że jest ich tam 5 sztuk posadzone w dwóch rzędach . Bliżej siatki 3 a przed nimi 2 . Dziś wymyśliłam że zrobię próbę na innym jałowcu . Rośnie on trochę schowany i jak go spapram to nawet nie będzie widać . Trochę teraz nie pora na takie eksperymenty ale co tam .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
asiak 08:20, 06 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Margerytka40 napisał(a)
Boziu ! Oglądam te Wasze ogrody i szczęki mi opadają . Kiedy ją będę miała taki ? ! ! ! . Przy moim braku czasu i skromnych zasobach to chyba nigdy ! Zaraz będę wyć !

Mam tak samo...
Przyszłam się przywitać z moja imienniczką Będę podglądać poczynania i zapraszam do siebie
U mnie jeszcze nie ma nic ciekawego, ale mam ogromną nadzieję, że będzie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Margerytka40 08:40, 06 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
asiak napisał(a)

Mam tak samo...
Przyszłam się przywitać z moja imienniczką Będę podglądać poczynania i zapraszam do siebie
U mnie jeszcze nie ma nic ciekawego, ale mam ogromną nadzieję, że będzie


Witam Cię gorąco . Miło że zajrzałaś do mnie . Ja teraz siedzę nad planem mojej działki . Masakra . Mój ogród jest wielki i teraz to już nic mi się w nim nie podoba . Najgorzej jest chyba przerabiać stare i dopasować do tego co już jest . Wolałabym chyba zaczynać od nowa. Jeśli pozwolisz to zajrzę do Ciebie wieczorem. Strasznie się cieszę że zaglądają do mnie mówi forumowicze .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies