Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Eksperyment ogrodowy Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperyment ogrodowy Beaty

BEATA_S 07:15, 18 lip 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ale ja nie narzekaaaam, nie! Mówię tylko, że inni mają ładniej
Dzieci mają urodzinki 8 kwietnia. A czemu pytasz? Ty masz urodziny 25?
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
grama 07:52, 18 lip 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Witaj!
Cudne otoczenie, piękne ogrodzenie i wielki potencjał ogrodowy! Powodzenia!
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
BEATA_S 12:24, 18 lip 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Haa.. chyba znalazłam to czego szukałam. W tej realizacji Danusia wokól tarasu posadziła żywopłot z cisów. Chyba się nie mylę? Zaraz się upewnię.Ściągawka jak ta lala
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Pszczelarnia 13:05, 18 lip 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ogród jak spod igły. Cisy są fajne! Masz nawadnianie zrobione, bo koło domu to na pewno będzie im sucho.... Tak myślę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
BEATA_S 13:19, 18 lip 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Pszczelarnia napisał(a)
Ogród jak spod igły. Cisy są fajne! Masz nawadnianie zrobione, bo koło domu to na pewno będzie im sucho.... Tak myślę.

Mój ogród spod igły???? To taki żarcik - jak mawia mój syn
Nie mamy jeszcze nawadniania,zrobimy może w przyszłym roku, bo rzeczywiście podlewanie wężem pochłania sporo czasu a i tak nie jest tak, jak być powinno. W trakcie upałów trawa po stronie południowej wysycha nam na siano
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
szkabona 12:17, 19 lip 2011


Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 75
Witam i dołączam się do grona podziwiających Twój ogród. Jest taki...rasowy.
Dodałam go sobie do "ulubionych"
Zdradź proszę tajemnicę - czy żwir znajdujący się wokół roślin wysypujesz bezpośrednio na ziemię czy np. na włókninę?
BEATA_S 13:13, 19 lip 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Witam Cię Szkabono
Jak mi miło.... że Ci się podoba. Mój ogród ma dopiero 2,5 roku. Pierwsze nasadzenia poczyniliśmy w paździeniku 2009 roku. Wtedy to był wielki boooom na włókniny. Wszyscy tak robili, więc my jak te cielęta również. Ale teraz, dzięki Ogrodowisku i wszystkim mądrym osobom tutaj wiem, że to jest do zmiany. I absolutnie wywalę to, bo chwasty i tak przerastają a roślinki cierpią.
Poczytaj w innym wątku, chyba Bogda porobiła fotki co się dzieje pod spodem. A fee!
Pozdrawiam i witam na Ogrodowisku.
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Agnes 06:47, 21 lip 2011


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
Witaj Beatko ! Masz bardzo ładny i zadbany ogród Szczególnie urzekły mnie krzewuszki na pniu. Są śliczne. Życzę powodzenia
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
BEATA_S 07:19, 21 lip 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Bardzo dziękuję Agnes !
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Gardenarium 07:49, 21 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
szkabona napisał(a)
Witam i dołączam się do grona podziwiających Twój ogród. Jest taki...rasowy.
Dodałam go sobie do "ulubionych"
Zdradź proszę tajemnicę - czy żwir znajdujący się wokół roślin wysypujesz bezpośrednio na ziemię czy np. na włókninę?


Ja także żwir tam gdzie rośliny wysypuję na gołą ziemię a nawet tam gdzie nie ma roślin, także. Warstwa żwiru powinna mieć 5 cm. Około..
Tam gdzie są placyki z samym żwirem można dać matę/włókninę. Są różne szkoły i opinię, jednak nasze doświadczenia na Ogrodowisku mówią nam, że lepiej maty nie kłaść.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies