Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z motyką na słońce

Pokaż wątki Pokaż posty

Z motyką na słońce

Constans 10:23, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
wracając do planu...wszystko co oklejone szarą tapetą to beton, kamień albo szara farba, dach jeszcze nie wiem w jakim kolorze. Myślicie, że dobrze rozplanowałam wsio? tak bym chciała, żeby mi było wygodnie tam...acha - te kwadraciki koło wuceta to warzywniki i obok wuceta chciałabym jeszcze upchać kompostownik (nie ma go narazie na planie)
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 10:25, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
lojalna_ napisał(a)
Witam sie i juz mowie ze pod takim wrazeniem przygotowań profesjonalnych jeszcze nie byłam.

Swietnie zaczęłaś.


Hej Jolu i dziękuję. Mam takie małe ała, że lubię tak zaplanować od a do z. Choć nie zawsze wychodzi
____________________
Ania Z motyką na słońce
Toszka 10:27, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Przemyślcie, czy zamiast wc nie zainwestować w kibelek turystyczny - czysto, nieśmierdząco, bez kopania dołów, dostępna chemia niweluje zawartość na wiele miesięcy. Łatwo opróżnić i oczyścić.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 10:27, 06 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Constans napisał(a)


Hej Jolu i dziękuję. Mam takie małe ała, że lubię tak zaplanować od a do z. Choć nie zawsze wychodzi


To masz tak jak ja, bez planu ani rusz, zwyczajnie się tracę

W którym miejscu jest wejście na działke?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Constans 10:43, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Toszka napisał(a)
Przemyślcie, czy zamiast wc nie zainwestować w kibelek turystyczny - czysto, nieśmierdząco, bez kopania dołów, dostępna chemia niweluje zawartość na wiele miesięcy. Łatwo opróżnić i oczyścić.


Toszka , ja nawet nie wiem co jest dostępne na rynku - muszę pogrzebać w necie za tymi turystycznymi, może i faktycznie lepiej taki...i komary w tyłek nie będą cięły
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 10:44, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Aniu od strony tego pustego placu przed domkiem...napisałam tam na kartce, ale niewyraźne zdjęcie i nie widać
____________________
Ania Z motyką na słońce
Constans 10:47, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
i tak do końca nie jestem pewna z tym domkiem...taka jakby obora stała na środku. Może jednak dać go gdzieś na bok, a zasłonić się jakimiś krzaczorami?
____________________
Ania Z motyką na słońce
anbu 11:03, 06 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
To pojeźdź tą chałupką po działce (jak nie jesteś pewna że stoi we właściwym miejscu )
Weź sznurek i "rysuj" sobie tym sznurkiem linie rabat względem chałupki.
Pokazuj nam tu koniecznie co wyszło
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 11:20, 06 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej Aniu zamurowałaś mnie swoim planem, i kibelek przy sąsiedzie, można podczas posiedzeń sobie pogatkować hahahaha żartuję oczywiście
Wpisuję się na listę zaglądaczy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Constans 11:26, 06 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Cześć Iwonko Dzięki za wizytę. Nie spodziewałam się, że mój wucet zrobi taką furorę ale cieszę się, że jest się z czego pośmiać zapisuję również do przeczytania Twój wątek (kurcze coraz więcej zapisanych - kiedy ja to doczytam od dechy do dechy)
____________________
Ania Z motyką na słońce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies